Michał Kamiński trafił do szpitala! Trzy kroplówki na raz. Senator nie przypomina siebie!

2021-10-28 8:15
Michał Kamiński w szpitalu
Autor: FACEBOOK, SEBASTIAN WIELECHOWSKI/SUPER EXPRESS Michał Kamiński w szpitalu

Michał Kaminski w ostatnim czasie nie czuł się najlepiej. Niestety, sytuacja okazała się na tyle poważna, ze wicemarszałek Senatu musiał być hospitalizowany, a jego problemy ma rozwiązać poddanie się zabiegowi. Polityk dodał też zdjęcie z oddziału na swojego Facebooka.

Michał Kamiński przekazał niepokojącą informację. - Przez ostatnie dwa tygodnie czułem się coraz gorzej - wyjawił w poście na swoim Facebooku. Sprawa okazała się bardzo poważna. - Okazało się, że mam problemy, które trzeba rozwiązywać zabiegowo - wyjawił w sieci. Na oddziale podłączono mu aż trzy kroplówki na raz, wicemarszałek jednak nie traci dobrego humoru. - Jak donoszą mi z domu, Afraczek za mną tęskni. Bardzo dziękuje i za mega profesjonalną opiekę , którą jestem otaczany. I bardzo dziękuję za wyrazy otuchy - napisał. To nie pierwszy raz, kiedy Michał Kamiński ma problemy zdrowotne. Na pewno wiele osób pamięta sytuację z 2016 roku, gdy polityk nagle bardzo schudł. Pojawiały się nawet plotki, że wicemarszałek Senatu cierpi na nowotwór, ten jednak szybko je zdementował. Okazało się, że to wina cukrzycy. - Miałem wtedy 35 lat i gdy wszedłem po schodach w Pałacu Prezydenckim byłem cały spocony. Pan doktor, który potem zgiął razem z prezydentem w Smoleńsku, zapytał: "Panie ministrze, ile pan ma lat?". Powiedziałem: "No 35". On mówi: "Jak się pan nie weźmie za siebie, to pan nie dożyje 40-stki" - opowiedział nam. Za sobą ma także walkę z koronawirusem. Pod najnowszym postem Michała Kamińskiego pojawiło się mnóstwo życzeń powrotu do zdrowia, wiele osób stara się także wesprzeć polityka i dodać mu otuchy.

Sprawdź: Prof. Simon ostrzega przed czwartą falą! „Służba zdrowia nie wytrzyma”

W nasze galerii zobaczysz, jaki prezent wybrał Michał Kamiński dla żony.

Sonda
Znasz kogoś, kto choruje na cukrzycę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE