Mieszkanie Moniki Olejnik zwala z nóg. Kuchni będą jej zazdrościć

2021-11-01 11:59
Monika Olejnik
Autor: AKPA Monika Olejnik

Monika Olejnik bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Widzowie od lat mogą słuchać jej rozmów z politykami w „Kropce nad i”, gdzie nikomu nie pobłaża i zawsze zadaje trudne pytania. Na antenie profesjonalna i uparta, a prywatnie?

Monika Olejnik jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Nie tylko komentuje w nich najważniejsze wydarzenia z Polski, ale także pokazuje, jak spędza wolny czas. Na jej Instagramie można zobaczyć między innymi zdjęcia z wakacji, filmiki z ćwiczeń czy posłuchać, jakie książki rekomenduje gwiazda TVN. Zawsze uśmiechnięta i ciesząca się życiem Monika Olejnik czasem pokazuje też swoje mieszkanie. Uwagę zwraca przede wszystkim biel. Dziennikarka mieszka w bardzo jasnym i przytulnym mieszkaniu. Dużą część przestrzeni zajmuje regał zapełniony książkami, które Monika Olejnik uwielbia. Na uwagę zasługuje też nowoczesna kuchnia. Tam wszędobylska biel została przełamana czarnym marmurem na ścianach i blatach. Ma także dodatkowe podświetlenie, które ułatwia pracę, a duża kuchenka pozwala na gotowanie wielu dań jednocześnie. Z pewnością wiele amatorek domowego jedzenia może jej pozazdrościć tak urządzonej kuchni! Sprawdź naszą galerię, aby przekonać się na własne oczy.

Zobacz: Olejnik wdrapała się na trzepak i machnęła nogami. Aż było widać... Ten widok powalił fanów!

Sonda
Podoba Ci się kuchnia Moniki Olejnik?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE