Miłosny gest Agaty Dudy dla prezydenta. Wszystko się nagrało! [WIDEO]

2021-06-23 13:07
Agata i Andrzej Dudowie
Autor: ŁUKASZ GĄGULSKI/ SUPER EXPRESS Agata i Andrzej Dudowie

Andrzej Duda oraz jego małżonka Agata od dobrych kilkunastu lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Pierwsza dama stara się pomagać prezydentowi w jego obowiązkach i często uczestnicy w spotkaniach z przywódcami innych państw. Agata Duda wspiera także męża bardzo czułymi gestami. Jeden z nich został nawet uwieczniony na nagraniu. Koniecznie zobaczcie, jaki miłosny gest wykonała Agata Duda.

 W zeszły piątek Agata Duda spotkała się w ogrodach Pałacu Prezydenckiego z dziećmi ze  świetlicy socjoterapeutycznej im. św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego, prowadzonej przez Zgromadzenie Sióstr Świętego Józefa w Bolkowie. Nie zabrało wspólnych rozmów; pierwsza dama opowiedziała uczniom o tym, jak wygląda życie małżonki prezydenta oraz podzieliła się kilkoma historiami związanymi z wizytami zagranicznych gości. Na dzieci czekała również niespodzianka. W pewnej chwili do ogrodów zszedł Andrzej Duda. - Prezydent wybierał się właśnie na zakończenie największego tegorocznego ćwiczenia Wojska Polskiego DRAGON-21.​ Śmigłowiec z Andrzejem Dudą na pokładzie wyjątkowo wystartował z lądowiska znajdującego się na dachu budynku BBN - czytamy na stronie Kancelarii Prezydenta. 

Moment startu śmigłowca został nagrany i udostępniony na instagramowym profilu Pałac Prezydencki w Warszawie. W pewnym momencie możemy na nim zauważyć, jak Agata Duda przesyła swemu mężowi bardzo czuły gest. Zobaczcie na naszym wideo.

Agata Duda przesyła całusa prezydentowi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze