Minister Emilewicz OFIARĄ okropnej kradzieży! I to w czasie mszy [ZDJĘCIE]

2019-09-29 15:02 PJ
Jadwiga Emilewicz, minister przedsiębiorczości i technologi
Autor: Materiały Prasowe

A to pech! Minister Jadwiga Emilewicz powiadomiła w Internecie, że padła ofiarą kradzieży. Wszystko wydarzyło się w niedzielę przed południem w Poznaniu. Minister został ukradziony elegancki rower. - Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Proszę o udostępnienie, może ktoś widział sprawcę - poprosiła polityk w mediach społecznościowych.

Nie tak miała wyglądać niedziela minister przedsiębiorczości i technologii Jadwigi Emilewicz. Kobieta postanowiła udać się na mszę świętą, a do kościoła wybrała się na rowerze. To piękna, czarna kolarzówka marki Cannondale. Niestety, gdy pani minister modliła się na mszy, doszło do przykrej sytuacji. Ktoś bezczelnie ukradł rower minister Emilewicz! Polityk sama powiadomiła o kradzieży na Facebooku, umieściła post ze zdjęcuem, na którym widać ją jadącą na tym właśnie rowerze, następującej treści: -  Uwaga❗️Skradziono rower ‼️ Dzisiaj w trakcie mszy o 11:00 na Wzgórzu Św. Wojciecha ukradziono mi rower 😞 Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Proszę o udostępnienie, może ktoś widział sprawcę. Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu. Czarna kolarzówka Cannondale ze zdjęcia. Jak donosi polsatnews.pl, osoba ze sztabu wyborczego minister Jadwigi Emilewicz zgłosiła sprawę kradzieży na policję. 

W komentarzach zawrzało. Część osób współczuła minister, że spotkała ją przykra sytuacja, ale byli i tacy, którzy wykorzystali sprawę kradzieży roweru, by pośmiać się i podokuczać kobiecie: - Taka niby patriotka a jeździ na zagranicznym rowerze a nie polskim składaku. Wstyd!; Wiać Bóg miał taki plan. Proszę przyjąć to z pokorą; Dlaczego Amerykański bicykl a nie Polski?

Najnowsze