Minister sportu przyłapany w prywatnej sytuacji! Kamil Bortniczuk podjął męską decyzję

2021-10-18 9:41
Kamil Bortniczuk
Autor: Paweł Dąbrowski, Marcin Smulczyński Kamil Bortniczuk

Już w tym tygodniu Kamil Bortniczuk (38 l.) zostanie ministrem sportu. Polityk z racji czekającej go nominacji i uroczystości w Pałacu Prezydenckim musi świetnie wyglądać, dlatego, jak widać na naszych zdjęciach, postanowił wybrać się na wielkie zakupy! Zobaczcie sami jak Kamil Bortniczuk buszuje po sklepach w poszukiwaniu idealnej kreacji.

To było istne buszowanie po sklepowych półkach! [OGLĄDAJ:>>>Okazje, które trzeba zobaczyć. Symbol jesieni na promocji Lidla taniej o 50 proc.]. Polityk Partii Republikańskiej Kamil Bortniczuk poświęcił prawie godzinę na szukanie odpowiedniego stroju. Przeglądał marynarki, krawaty, kurtki. I choć nie był to łatwy wybór, to przyszły minister sportu w pewnej chwili musiał podjąć męską decyzję i wybrał! – Idzie zima, więc musiałem uzupełnić garderobę. Kupiłem kurtkę. Zawsze, kiedy robię tego typu zakupy, staram się wspierać polskie firmy. Tak było również i tym razem – powiedział nam Kamil Bortniczuk. [ZOBACZ WIĘCEJ:>>>Mega promocja w JYSK. Zniżki za zakupy z własną torbą]. Jak wygląda prawie-minister na zakupach? Nie każdy może się przekonać. Na całe szczęście, czytelnicy "Super Expressu" mają niepowtarzalną okazję przyjrzeć się eleganckiemu i Kamilowi Bortniczukowi w łowach na najlepszą ministerialną "stylówkę". Czy ostateczny efekt jest zadowalający? Przekonajcie się sami klikając w galerię poniżej! 

Sonda
Czy Kamil Bortniczuk będzie dobrym ministrem sportu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE