Minister Woś o przebiegu koronawirusa: Początkowo czułem się dobrze... [EXPRESS BIEDRZYCKIEJ]

2020-04-01 14:27
Michał Woś
Autor: Pawel Wisniewski/EAST NEWS Michał Woś

Już chyba nikt nie ma wątpliwości, jak groźny dla zdrowia i życia jest koronawius. Niektórzy przekonali się o tym na własnej skórze. Choroba uderza także w młodych ludzi. Doskonale wie o tym minister środowiska Michał Woś, który był gościem Kamili Biedrzyckiej w programie "Express Biedrzyckiej". 29-letni Polityk opowiedział o przebiegu zarażania.

Michał Woś w "Expressie Biedrzyckiej" ostrzegał, że koronawirus "to nie jest grupa" - Jest znacznie bardziej zaraźliwy i ma dużo wyższą śmiertelność niż wirus grypy - podkreślił minister środowiska i bardzo gorąco zachęcał do roztropnych zachowań. - Ten wirus zabija. Nie łudźmy się. Apogeum choroby przed nami - podkreślił. Woś opowiedział także o przebiegu koronawiusa na swoim przykładzie. - Początkowo czułem się dobrze, jak przy zwykłym przeziębieniu - wspominał Woś w rozmowie z Kamilą Biedrzycką. - Sytuacja z godziny na godzinę stawała się dużo gorsza - dodał. 

ZOBACZ, CO JESZCZE POWIEDZIAŁ MICHAŁ WOŚ W EXPRESSIE BIEDRZYCKIEJ

Express Biedrzyckiej - Michał Woś (Super Raport)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Przypomnijmy, że Michał Woś został zbadany w kierunku koronawirusa w połowie marca, gdy dowiedział się, że miał kontakt z zakażonym pracownikiem Lasów Państwowych. Badanie dało wynik pozytywny.