Minister zdrowia STRACIŁ sporo PIENIĘDZY. Dla wielu byłby to KONIEC ŚWIATA

2020-11-05 6:05
Minister zdrowia Adam Niedzielski
Autor: TVP Info Minister zdrowia Adam Niedzielski

Ma dom, mieszkanie i sporą działkę. Na koncie też odłożył niemało. W końcu poznaliśmy oświadczenie majątkowe ministra zdrowia Adama Niedzielskiego (47 l.). Dzięki temu, że ma spory majątek mógł on w miarę bezboleśnie zamienić doskonale płatny stołek szefa NFZ na stanowisko w rządzie.

- Tracę finansowo, ale robię to w oczywisty sposób w poczuciu misji – mówił Niedzielski, we wrześniu, tuż po objęciu ministerialnej teki. To prawda. Jako prezes NFZ mógł liczyć na zarobki rzędu ok. 24 tys. zł. Pensja ministra (licząc z dodatkami) to zaś blisko 15 tys. zł. Na szczęście Niedzielski biedy nie klepie, więc „praca dla idei” zapewne nie jest aż tak odczuwalna dla jego kieszeni. Jak wynika z jego zeznania majątkowego, posiada on 110-metrowy dom, 90-metrowe mieszkanie, garaż, oraz działkę o powierzchni prawie 1000 mkw. Nie wiadomo ile warte są nieruchomości, bowiem nie ujawnił tej informacji. Minister ma też 7-letnią Mazdę CX-5. Niestety, minister tak jak setki Polaków jest też frankowiczem. W jednym z banków zaciągnął kredyt we frankach opiewający na 343 tys. zł.

ZOBACZ TEŻ: Pełen lockdown w Polsce! Rząd powiedział kiedy! Zamknięte sklepy, Polacy w domach

Super Raport 04.11 (Goście: Aleksander Kwaśniewski - były prezydent RP oraz gen. Waldemar Skrzypczak - były dowódca Wojsk Lądowych)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE