Misiewicz został biznesmenem

2017-05-19 4:00
Bartłomiej Misiewicz
Autor: AP

Jak ustalił "Super Express", były pupil szefa MON Antoniego Macierewicza (69 l.) Bartłomiej Misiewicz (27 l.) postanowił rozkręcić własny biznes. W połowie maja założył firmę BBM, która zajmuje się doradztwem, realizowaniem kampanii reklamowych oraz organizacją uroczystości. Firma mieści się w prestiżowej kamienicy na warszawskim Mokotowie.

Po opuszczeniu resortu obrony narodowej Bartłomiej Misiewicz szuka pomysłu na siebie. Mówiło się o przygotowywaniu przez niego programów o obronności na antenie Telewizji Republika. Wcześniej pojawiła się wersja, że ma się zająć reklamami w Republice. Teraz, jak sprawdziliśmy, były podopieczny szefa MON postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. 15 maja założył firmę BBM. Firma Misiewicza zarejestrowana jest w lokalu przy Puławskiej. To prestiżowa zabytkowa kamienica Wedla, w której mieszkało przed laty wielu znanych aktorów, m.in. Magdalena Cielecka (45 l.) i Robert Gonera (48 l.). Chcieliśmy zobaczyć, jak Misiewicz pracuje, ale na miejscu nikogo nie zastaliśmy.

Przypomnijmy, że Misiewicz rozstał się z posadami w MON, a także zrezygnował z członkostwa w PiS ponad miesiąc temu. Potrzebna była do tego interwencja prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego (68 l.). Krytycznie odniosła się do niego również szefowa rządu Beata Szydło (54 l.). - Pani premier zaznacza, że Bartłomiej Misiewicz nie może pełnić żadnej funkcji w żadnym ministerstwie - oświadczył wtedy rzecznik rządu Rafał Bochenek (31 l.).

ZOBACZ: Kolejna ekshumacja smoleńska. Tym razem w Radomiu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE