Misio głaszcze Tygrysicę, czyli wieczór Misiewicza ze znaną bokserką [ZDJĘCIA]

2017-10-02 7:00 AND|FUD

Czy to już miłość, czy może tylko przyjacielskie uściski? Były rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz (27 l.) w sobotę oglądał galę boksu w Łomiankach w towarzystwie bokserki Ewy "Tygrysicy" Piątkowskiej (33 l.), mistrzyni świata federacji WBC. Wyglądało na to, że para świetnie się bawi...

Misiewicz i mistrzyni świata obserwowali pięściarskie zmagania przytuleni niczym para, choć to jeszcze o niczym nie świadczy. Jednak widać było, że dobrze czuli się w swoim towarzystwie. Czasem, zamiast śledzić ringowe potyczki, szeptali sobie "czułe słówka" lub ostentacyjnie robili selfie. Tym razem bez tzw. dzióbków - tak jak to miało miejsce na poprzedniej ich wspólnej fotografii, która kilka dni temu ukazała się w internecie. Wtedy też pojawiły się pierwsze spekulacje, że tych dwoje łączy coś więcej niż przyjaźń.

- Nigdy nie komentowałam na łamach mediów swojego życia prywatnego i teraz też nie będę - mówi nam Ewa Piątkowska. I dodaje: - Po tym, jak opublikowałam poprzednie zdjęcie w internecie, zauważyłam większe zainteresowanie wokół siebie, ale (.) nie spodziewałam się, że tyle będzie negatywnych komentarzy - twierdzi bokserka. Mimo tego w weekend na gali boksu para ponownie pojawiła się razem. Czyżby to odpowiedź dla internetowych hejterów?

Zobacz także: Nie żyje Pamela Bem-Niedziałek. Tak żegnają ją przyjaciele

Przeczytaj również: Kaczyński UJAWNIA szczegóły rozmów z Dudą. Padła jasna deklaracja

Polecamy ponadto: Sieć szpitali. Które szpitale NIE TRAFIŁY na LISTĘ SIECI SZPITALI? Sprawdź miasta i placówki

Najnowsze