Modniś Misiewicz na imprezie z Królikowskim. To, co między nimi zaszło SZOKUJE!

2020-09-30 21:58 Jot
Bartłomiej Misiewicz
Autor: Twitter/Bartłomiej Misiewicz Bartłomiej Misiewicz

Gdy Patryk Vega nakręcił film "Polityka" Bartłomiej Misiewicz poczuł się wielce urażony. Nie podobało mu się, że w filmie pojawiła się postać, którą zagrał Antoni Królikowski. Teraz jednak wszystko wygląda zupełnie inaczej, a Misiewicz balował we wtorek z Królikowskim na pokazie mody. Zdjęcia obu panów trafiły do sieci.

Film"Polityka" wyreżyserowany przez Vegę narobił zamieszania. Zresztą wokół filmu było bardzo głośno, a pojawiające się w nim postacie miały być odzwierciedleniem prawdziwych polityków i nawiązywać do różnych znanych scen. Wśród oburzonych znalazł się też Bartłomiej Misiewicz, były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej, który nawet w pewnym momencie rozważał podjęcie kroków prawnych wobec reżysera. To jednak dawne dzieje. We wtorek Misiewicz bawił na pokazie mody meksykańskiego projektanta Rodrigo De La Garza, w czasie którego prezentowana  była najnowsza kolekcja jesień-zima "Military Prep". Na widowni pokazu zasiadł też Antoni Królikowski. Aktor i Misiewicz mieli okazję pogadać i uścisnąć sobie dłoń. Obaj wyglądali na bardzo zadowolonych ze spotkania: - Taki prezydencki uścisk - powiedział Królikowski na nagraniu, które prezentuje uścisk dłoni obu panów. Zdjęciami i nagraniami ze spotkania na pokazie obaj pochwalili się w sieci. Kto by pomyślał, że ci dwaj znajdą wspólny język? A jednak! 

Modniś Misiewicz na imprezie z Królikowskim. To, co między nimi zaszło SZOKUJE!
Autor: Instagram/Misiewicz
Super Raport 30.09 (Goście: Bartłomiej Sienkiewicz z PO oraz wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa - Porozumienie)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze