Monika Olejnik szczęśliwa, ogłosiła nowinę: "Wprowadza nas do swojego świata"

2021-09-24 15:02
Monika Olejnik, 2011r.
Autor: Piotr Kowalczyk/SUPER EXPRESS Monika Olejnik, 2011r.

Monika Olejnik niedawno była podekscytowana, gdy KRRiT przyjęła uchwałę z koncesją dla TVN24. Teraz zapowiada nowy program, którego nikt się nie spodziewał. Nowinę ogłosiła za pośrednictwem swojego Instagrama. Dziennikarka jest niezwykle szczęśliwa i nie może się doczekać rozpoczęcia produkcji. - Otwieram drzwi do świata nauki, talentu, sportu, kultury! - zapowiedziała.

Monika Olejnik ma kolejny program! Możemy oglądać ją już w programie "Kropka nad i", a teraz także w „Monika Olejnik. Otwarcie” na TVN24 GO. - Otwieram drzwi do świata nauki, talentu, sportu, kultury! Jan P. Matuszynski, jakiego nie znacie #Reżyser „Żeby nie było Śladów”, wprowadza nas do swojego świata. Będzie, też o książkach #MonikaKsiążkiMuzyka - (pisownia oryginalna) napisała Olejnik. W nowej części programu ma wystąpić Dominika Pasternak. Patrząc na komentarze pod postem dziennikarki, fani są zachwyceni i nie mogą się już doczekać. Sama prowadząca jest ciekawa, co obejrzeć będziemy mogli w „Żeby nie było Śladów”. 

- Pani Moniko a kiedy premiera nowego programu.❤️👏👏👏👏❤️Fantastyczny pomysł .czekam - napisała internautka.

- Super, zapowiada się bardzo ciekawie 👏 - skomentował inny użytkownik Instagrama. 

Poniżej galeria zdjęć Moniki Olejnik i Piotra Kraśki.

Olejnik ma dość! Postanowiła stanowczo odpowiedzieć: "Jest to OSZUSTWO"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE