Monika Olejnik ujawniła szokujące zdjęcia. "Co teraz robią kolejne pokolenia polityków?"

2021-09-20 22:19
Monika Olejnik
Autor: archiwum se.pl

Monika Olejnik mocno przeżywała cały szum wokół "lex TVN". Mimo że sytuacja zdawała się uspokoić, dziennikarka nadal przypomina o tym, jak ważna jest wolność słowa, a także wolne media. Opublikowała w poniedziałkowy wieczór wpis, na którym pokazuje fotografie z Jackiem Kuroniem i prof. Bronisławem Geremkiem. - Co teraz robią kolejne pokolenia polityków z wywalczoną wolnością? - zapytała dziennikarka.

- Politycy którzy mieli odwagę i siłę zmieniać nasz świat na lepszy #tęsknię Jacek Kuroń i prof. Bronisław Geremek współtworzyli naszą wolność. Co teraz robią kolejne pokolenia polityków z wywalczoną wolnością? - podpisała zdjęcie ze zdjęciami Monika Olejnik. Na jednej i drugiej fotografii siedzi ona w towarzystwie Jacka Kuronia i prof. Bronisława Geremka. Nie bezpośrednio, lecz między słowami nawiązała do obozu rządzącego, przez co można wysnuć wniosek - do noweli ustawy o radiofonii i telewizji, która finalnie nie przeszła podczas głosowania w Senacie. Według wielu wolność słowa jest niezbywalna i trzeba nieustannie o nią walczyć i o niej mówić. Wśród internautów posypały się komentarze, w których odnoszą się bezpośrednio do obecnych nastrojów politycznych, a także sprawy związanej z "lex TVN". Na dwóch kolejnych zdjęciach opublikowanych w tym samym poście przez Olejnik widać zbliżenie na ujęcia z Jackiem Kuroniem i prof. Bronisławem Geremkiem.

- Odbierają nam wolność - napisała internautka pod zdjęciami

- Zazdroszczę Pani - skomentowała inna instagramerka.

Tak ćwiczy Monika Olejnik
Sonda
Czy Monika Olejnik jest dobrą dziennikarką?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE