Premier Morawiecki spotka się z papieżem Franciszkiem. Znamy szczegóły

2018-05-30 16:26
Mateusz Morawiecki
Autor: East News

W najbliższy poniedziałek premier Mateusz Morawiecki poleci do Watykanu, a tam spotka się na audiencji z papieżem Franciszkiem. Taką informację podało biuro prasowe przy Watykanie akredytowanym dziennikarzom. Poniedziałkowa wizyta szefa polskiego rządu u papieża, będzie jego pierwszą. 

W poniedziałek 4 czerwca premier Mateusz Morawiecki pojawi się w Watykanie. Będzie to jego pierwsza wizyta u papieża Franciszka. Spotkanie polskiego premiera Mateusza Morawieckiego z Ojcem Świętym zaplanowana jest na godzinę 10.00. Szef polskiego rządu spotka się równiez z sekretarzem stanu Stolicy Apostolskiej kard. Pietro Parolinem. Morawiecki odwiedzi także grób papieża Polaka w bazylice św. Piotra. Po audiencji u Francisza złoży kwiaty przy grobie Jana Pawła II. Informację o audiencji Mateusza Morawieckiego u papieża podało Radio Maryja. 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE