Morawiecki zabrał żonę i dzieci na mecz. Córeczka była zachwycona! Urocze ZDJĘCIA

2018-06-13 10:06 Paula
Premier Mateusz Morwiecki z rodziną
Autor: KPRM/Twitter Premier Mateusz Morwiecki z rodziną

Wtorkowy mecz polskich piłkarzy był ostatnim sprawdzianem naszych przed Mistrzostwami Świata. Polacy wypadli znakomicie i rozgromili Litwę 4:0. Z trybun stadionu PGE Narodowego grę piłkarzy oglądały tysiące kibiców. Wśród nich nie zabrakło polityków. Był ptezydent Andrzej Duda, były prezydent Aleksander Kwaśniewski i premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu na mecz zabrał całą rodzinę: żonę Iwonę i czworo dzieci. 

Wielkie emocje towarzyszyły kibicom, którzy na stadionie PGE Narodowy oglądali mecz Polska - Litwa. Na trybunach zasiedli także politycy, a wśród nich Mateusz Morawiecki. Premier Morawiecki zabrał na mecz całą swoją rodzinę. Wraz z szefem rządu mecz orłów Nawałki oglądała żona Iwona Morawiecka i czworo dzieci: najstarsza córka Aleksandra, młodszy od niej o rok syn Jeremiasz, a także młodsze pociechy Morawieckich córeczka Madzia i synek Ignaś.

Cała rodzina premiera wspierała naszych ile sił, ale to najmłodsza córka Magda kibicowała najbardziej. Szczęśliwa na rękach u taty, dopingowała piłkarzy. Widać to na zdjęciu, które opublikowane zostało na oficjalnym twitterowym koncie kancelarii premiera: 

Cała rodzina premiera: żona Morawieckiego, córki i synowie, była doskonale przygotowana na mecz. Wszyscy mieli biało-czerowne stroje i szaliki, premier Morawiecki także założył szalik z napisem Polska. 

To już kolejny raz, gdy opublikowane zostają zdjęcia całej rodzina Morawieckich. W zeszłym tygodniu w Internecie pokazano zdjęcie z wizyty premiera z rodziną u papieża Franciszka. 

Najnowsze