Morawiecki zagłosował z żoną Iwoną i córką. Aleksandra wybrała modną sukienkę [ZDJĘCIA]

2020-07-12 12:08
Wybory 2020. Premier Mateusz Morawiecki zagłosował
Autor: Jakub Kaminski/East News Wybory 2020. Premier Mateusz Morawiecki zagłosował

W wyborach 2020 wziął już udział premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu do lokalu wyborczego udał się wraz z żoną Iwoną i córką Aleksandrą. Rodzina zagłosowała w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 113 przy ulicy Spartańskiej w Warszawie. Córka premiera postawiła na modną kreację.

Wybory prezydenckie - II tura już dziś. Od rana tłumy Polaków ustawiają się przed lokalami wyborczymi, które zostały otwarte o godzinie 7.00. Kto jeszcze nie zagłosował ma czas aż do 21.00. To ważna informacja szczególnie dla tych, którzy lubią zostawiać wszystko na ostatnią chwilę. Muszą jednak pamiętać, że o 21.00 lokale zostaną zamknięte, a na końcu kolejki stanie członek komisji wyborczej i w ten sposób zamknie kolejkę. Na ostatnią chwilę głosowania nie zostawił Mateusz Morawiecki. Premier głosował w lokalu w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 113 przy ulicy Spartańskiej w Warszawie. Wraz z szefem rządu głosowała jego żona Iwona i córka Aleksandra. Panie postawił na letnie kreacje: żona premiera wybrała prosta sukienkę w jasnym odcieniu fioletu modnie wiązaną z boku. Córka Ola postawiła na zwiewną, długą suknię z falbanami w białe i niebieskie wzory. To prawdziwy hit lata. 

Jak wyglądają wybory w Rzeszowie? Czy głosowanie przebiega sprawnie? Sprawdzała Agata Flak
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE