Komentery: Powiedziała, że Tusk to DIABEŁ! Prawie doszło do bójki na bazarze

2022-06-24 9:06
Tusk to diabeł!
Autor: Super Express Wyborcy PiS boją się KLĘSKI!

Każdy kolejny sondaż, to kolejny cios w wiernych wyborców PiS. Gdyby wybory odbyły się dziś, Zjednoczona Prawica zdobyłaby najwięcej głosów, ale nie byłaby w stanie utworzyć rządu i premiera wskazałyby partie, które dziś są w opozycji. Poparcie dla PiS i zgromadzonych wokół niego ugrupowań, zazwyczaj przekracza 30%, ale to za mało, by mogły one utrzymać władzę, nawet w koalicji z Konfederacją! Niedawno pojawił się sondaż, który zatrząsł polską sceną polityczną! Na PiS wraz z Republikanami i Solidarną Polską zagłosowałoby jedynie 29% Polaków, wynika z badania Kantar Public! To byłby prawdziwy dramat dla sympatyków Jarosława Kaczyńskiego! Adam Feder pytał Polaków, dlaczego tracą zaufanie do PiS i czy boją się zmiany władzy w Polsce. Od tych wypowiedzi włosy stają dęba! Dla wielu Polaków Donald Tusk to diabeł wcielony, który przywróci w Polsce niewolnictwo! To trzeba zobaczyć!

"Dlaczego Polacy już nie ufają PiS-owi, jak kiedyś?", pytał Adam Feder. "Bo są głupi!", odparła emerytka. "Mają więcej w du***e, niż w głowie", dodała wyraźnie poirytowana. "PiS-owi Polacy ufają, a nie temu diabłowi Tuskowi", zgodziła się z nią kolejna wyborczyni Zjednoczonej Prawicy. "Jak wróci Tusk, to wróci niewolnictwo!", straszył mężczyzna, który handluje warzywami nieopodal Ronda Wiatraczna w Warszawie. " W tym PO są komuniści!", wypalił emeryt i pokłócił się ze spacerowiczką, która zadeklarowała, że będzie głosować na Donalda Tuska. "Żeby Rockefeller przejął rządy po PiS, który rozpier***ł gospodarkę, to w Polsce i tak nie będzie dobrze,", skonstatowała smutno kobieta, która dopinguje opozycji. Dlaczego PiS już nie porywa tylu Polaków, co kiedyś? Czy Polacy wierzą, że PiS straci władzę w kolejnych wyborach? Czy wyborcy PiS-u są gotowi na przełknięcie gorzkiej pigułki i zaakceptują premiera z opozycji? Zobaczcie najnowsze Komentery Adama Federa! Materiał wideo znajdziecie pod tym tekstem.

Mówią, że Tusk to DIABEŁ i przywróci NIEWOLNICTWO! Wyborcy PiS boją się KLĘSKI | Komentery

Czy uważacie, że po kolejnych wyborach PiS straci władzę w Polsce? Piszcie w komentarzach!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE