Myśliwski pies rzucił się na Tuska. Zobacz reakcję byłego premiera [WIDEO]

2019-12-06 12:05
Morawiecki zyskuje, Tusk traci
Autor: AP Morawiecki zyskuje, Tusk traci

Czasem psy potrafią dać w kość! Przekonał się o tym Donald Tusk, którego za cel obrał sobie spaniel angielski. Ta rasa ma myśliwskie pochodzenie, mimo łagodnego usposobienia, pupile z długimi uszami nieraz płatają figle. Tak stało się i tym razem.

Chodzi o niesfornego pupila Kasi Tusk, córki byłego premiera, która zresztą na blogu skarżyła się na jego zachowanie. - Portos jest naszym najlepszym przyjacielem i członkiem rodziny, ale prawda jest też taka, że mocno daje nam w kość. Fajnie, że lubi pozować – w większości sytuacji jest to zabawne, ale często zdarza się, że nie pozwala mi na wykonanie pracy – pisała jakiś czas temu.

A teraz spaniel postanowił pokazać jak bardzo kocha „dziadka Donka”. Ważący zapewne kilkanaście kilogramów Portos wskoczył na Tuska. Reakcja byłego premiera jest bezcenna. Zamiast wściec się, polityk zafundował psiakowi solidną porcję pieszczot, a wideo z całego zajścia opublikował w internecie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze