Na temat Basi Kurdej-Szatan i Jacka Kurskiego było mnóstwo plotek. Była gwiazda TVP dopiero teraz ujawniła prawdę!

2021-06-16 11:05
Jacek Kurski, Barbara Kurdej-Szatan
Autor: Marek Kudelski/Super Express Jacek Kurski, Barbara Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan przez pięć lat intensywnie współpracowała z TVP. Przez znaczną część tego okresu prezesem Telewizji Polskiej był Jacek Kurski, a złośliwi ciągle gadali różne niestworzone historie na temat jego stosunków z aktorką znaną m.in. z "M jak miłość" i reklamy sieci komórkowej Play. W 2019 roku Basia Kurdej-Szatan zerwała z TVP, ale dopiero teraz ujawniła prawdę na temat relacji z Jackiem Kurskim. Wiele osób będzie zaskoczonych. Jakie były stosunki prezesa TVP z czołową gwiazdą stacji? Na temat Basi Kurdej-Szatan i Jacka Kurskiego było mnóstwo plotek, jednak - jak wynika z relacji aktorki - były one po prostu nieprawdziwe.

Basię Kurdej-Szatan najwyraźniej mocno drażniły plotki na temat jej relacji z Jackiem Kurskim. Gwiazda "M jak miłość" ciągle słyszała, że była "ulubienicą" prezesa TVP i dzięki temu mogła liczyć na dobre fuchy. Okazało się, że prawda jest zupełnie inna. Basia Kurdej-Szatan w rozmowie z Pomponikiem odniosła się do kłopotliwych dla niej doniesień. - Nie byłam ulubienicą Jacka Kurskiego. My praktycznie się nie znaliśmy. Prywatnie rozmawialiśmy tylko raz i tyle. Kontaktowałam się raczej z produkcjami, dla których pracowałam. To z nimi miałam kontakt, jeśli chodziło o próby i nagrania. Nie załatwiałam tego z Jackiem Kurskim - stanowczo podkreśliła gwiazda "M jak miłość" i reklamy sieci "Play". Ci, którzy liczyli na to, że teraz - już po zerwaniu współpracy z TVP - Basia Kurdej-Szatan skrytykuje sposób zarzadzania telewizją przez jej prezesa, będą jedna zawiedzeni. 

CZYTAJ TAKŻE: Osłupieliśmy, gdy zobaczyliśmy córkę Michała Adamczyka z Wiadomości TVP. Nawet Dominika Cosić była w szoku [Zdjęcia]

ZOBACZ W NASZEJ GALERII PIERWSZY SPACER CÓRKI JACKA KURSKIEGO

- Nie wiem, czy Jacek Kurski dobrze zarządzą telewizją, bo nie interesuję się tym, co się dzieje w TVP. Kompletnie nic nie wiem na ten temat. Nie oglądam za bardzo TVP, bo ja mało telewizji oglądam. Mam małe dziecko i inne zajęcia - tłumaczyła aktorka. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE