Na tym zdjęciu dokładnie widać, jak wysoka jest Anita Werner. Wow!

2021-06-24 11:08
Anita Werner
Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Anita Werner

Anita Werner to jedna z ikon stacji TVN24, która właśnie obchodzi 20-lecie swego istnienia. Z tej okazji druga sławna dziennikarka – Monika Olejnik, pokazała na swym Instagramie zdjęcie z „całą ekipą” TVN24. Dopiero na tej fotce dokładnie widać, jak wysoka jest Anita Werner. Trzeba przyznać, że gwiazda telewizji góruje nad swoimi kolegami!

Ile ma wzrostu Anita Werner? Dziennikarka TVN24 i prowadząca program „Fakty” w TVN mierzy dokładnie 182 cm. Trzeba przyznać, że z takim wzrostem Werner spokojnie mogłaby zrobić karierę jako koszykarka, siatkarka, czy… modelka. Obrała jednak drogę dziennikarską i teraz góruje nad swymi kolegami ze stacji. Dokładnie widać to na najnowszym zdjęciu, które umieściła na Instagramie z okazji 20-lecia TVN24 Monika Olejnik. Anita Werner jest wyższa nawet od panów. Może być to spowodowane również tym, że gwiazda zdecydowała się na cieliste szpilki, które nie tylko pięknie komponowały się z dopasowaną, białą sukienką, ale jeszcze dodatkowo dodały jej centymetrów. To oznacza, że Werner dobrze czuje się w swym ciele i nie ma kompleksów na punkcie wzrostu.

Raport z anteny 23.06, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze