Kinga Duda tańczyła na oczach wszystkich. Ludzie w śmiech

2021-07-22 12:36
Kinga Duda
Autor: ART SERVICE/SUPER EXPRESS

Kinga Duda to prawdziwa duma i chluba swych rodziców! Prezydencka córka jest niezwykle ambitna i w wieku zaledwie 26 lat robi już karierę prawniczą, a jej CV zazdrościć mogą nie tylko rówieśnicy, ale i starsi koledzy. Kinga Duda ma też niebywałe poczucie humoru. Świadczy o tym filmik, który podbija sieć i ma już ponad milion wyświetleń. Zobaczyć w takim wydaniu córkę Agaty i Andrzeja Dudów to prawdziwy rarytas!

Kinga Duda dziś jest młodą prawniczką. Dwa lata temu skończyła studia na prestiżowym Uniwersytecie Jagiellońskim, potem był staż w Londynie, w końcu prezydentówna trafiła do renomowanej kancelarii. Zanim jednak weszła na taką ścieżkę, Dudówna uczęszczała do najlepszego gimnazjum w Krakowie, gdzie nauczyciele i uczniowie zapamiętali ją jako spokojną, skupioną na na nauce i sympatyczną osobę. - Była znakomitą uczennicą, świetna dziewczyna. Była bardzo lubiana i myślę, że źle jej w naszym gimnazjum nie było – mówiła dyrektor Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza. Następnie Kinga rozpoczęła naukę w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bartłomieja Nowodworskiego, zwanym potocznie w Grodzie Kraka Nowodworkiem. Tradycją szkoły jest tzw. Szopka Nowodworska. Każdego roku, tuż przed świętami uczniowie parodiują nauczycieli. W jednym z takich spektakli wystąpiła Kinga Duda. Dziewczyna na scenie wcieliła się w jedną z belferek, tańczyła na scenie odziana w różowe boa i obcisłą sukienkę. Widownia nie mogła powstrzymać się od śmiechu, a Duda znakomicie wcieliła się w swoją rolę. Nagranie trafiło do sieci i obecnie ma ponad milion wyświetleń. Internautom przypadła do gustu Kinga w takim wydaniu. Chwalą ją za dystans i poczucie humoru.

Express Biedrzyckiej - Jan Strzeżek: Wolność mediów to fundament
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE