Najman zostanie posłem? Warszawski Dresik w furii! Mówi o 5 wojnie światowej. Komentery Adama Federa

2021-05-13 19:13 Adam Feder
Najman zostanie posłem? Warszawski Dresik zapłonął gniewem: To kłamca i oszust, gorszy niż diabeł. Komentery Adama Federa.
Autor: Super Express Warszawski Dresik o Marcinie Najmanie: "To kłamca i oszust. Jest gorszy niż diabeł. Jak on zostanie politykiem, będziemy mieć 5 wojnę światową".

"Najman to kłamca i oszust. Jest gorszy niż diabeł. Jak on zostanie politykiem, będziemy mieć 5 wojnę światową", tak Warszawski Dresik komentuje wypowiedź Marcina Najmana, który przyznał, że dostał propozycję wejścia do polityki od partii z "prawej strony sceny". To chyba Polska Partia Porażki kpi dresik. Oby wytrzymał na Wiejskiej dłużej niż w ringu, czyli co najmniej 60 sekund, idzie dresikowi w sukurs doktor filozofii Piotr Stankiewicz. Pani Maria Domańska uważa, że Najman pasowałby do Konfederacji, ale ma wszelkie atuty, aby zostać jednym z "Rycerzy Bąkiewicza".

Marcin Najman, czy Warszawski Dresik? Komentujcie, na kogo oddalibyście swój głos w wyborach do Sejmu RP. Komentery to program, w którym goście Adama Federa komentują najbardziej absurdalne newsy i mówią na głos to, o czym inni boją się nawet pomyśleć. Jeżeli chcesz zobaczyć Krystynę Pawłowicz, która pozowała z mieczem i wiceministra Zbigniewa Gryglasa w hełmofonie, jesteś ciekaw czy może być coś gorszego, niż mural Anny Przybylskiej, na którym aktorka wygląda jak Danuta Holecka, koniecznie obejrzyj najnowsze Komentery.

Zobacz także: Kołakowska zaszczepi Najmana i Górniak jadem z żaby? Co na to Szatan? "Komentery" Adama Federa

Piasek ogłosił, że jest gejem. Czy stoi za tym coś więcej niż akcja promocyjna nowej płyty? Malika Berkane zna tylko jedną piosenkę Andrzeja Piasecznego, a pozostali goście ani jednej. Jeżeli znasz jakaś piosenkę Piaska, napisz w komentarzu jej tytuł i za co ją lubisz!

Sprawdź również: Absurdalna lekcja religii. Kościół chce leczyć homoseksualizm elektrowstrząsami! Komentery Adama Federa

Najman zostanie posłem? Warszawski Dresik zapłonął gniewem: "To kłamca i oszust, gorszy niż diabeł". Komentery Adama Federa

W Komenterach także absurdalna kładka w Woli Krzysztoporskiej, która wygląda jak labirynt Minotaura. Jeżeli mieszkasz w pobliżu takich "perełek" architektury załącz zdjęcie w komentarzu, a być może pokażemy je w kolejnym odcinku Komenterów.

Warto także zobaczyć: "Bosak wyprzedzał trendy". Na oscarowej gali jak... w mieszkaniu posła! "Komentery" Adama Federa

To jednak nie wszystko. Kto kradnie chronione sasanki w parku biebrzańskim? Jeżeli interesuje cię ta "gruba afera", nie możesz przegapić najnowszych Komenterów Adama Federa. Zapewniamy, że ten program zrobi Ci dzień!

Sprawdź również: Czy premier podniesie rękawicę? Artur „Baca”Bacowski wyzywa Morawieckiego NA BITKĘ! Komentery Adama Federa

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze