Największy wróg PiS to kolega ojca Agaty Dudy! Łączą ich NIESAMOWITE wspomnienia

2020-06-03 8:08 LIKP
Andrzej Duda, Agata Duda w USA
Autor: Grzegorz Jakubowski/KPRP

Kto by pomyślał! Ta znajomość raczej nie pomoże Julianowi Kornhauserowi, ojcu Agaty Dudy. W kręgach związanych z Prawem i Sprawiedliwością kolega krakowskiego poety uchodzi za największego wroga formacji rządzącej, a Andrzej Duda budzi w nim "obrzydzenie". Stefana Niesiołowskiego, bo on nim mowa, łączą jednak z Kornhauserem niesamowite wspomnienia. Opowiedział o tym w wywiadzie rzece z dziennikarzem "Super Expressu" Piotrem Lekszyckim.

O ojcu Agaty Dudy znowu jest głośno. Poeta powraca bowiem na rynek wydawniczy (CZYTAJ O TYM TUTAJ). Mało kto wie, że Julian Kornhauser to nie tylko wyjątkowy artysta i mistrz pióra, lecz także człowiek z piękną antykomunistyczną przeszłością (ZOBACZ, KIM JEST JULIAN KORNHAUSER). Za swoje zaangażowanie w czasach PRL trafił nawet do obozu internowanych. To tam zakolegował się ze Stefanem Niesiołowskim. - Oceniam go bardzo wysoko. Zachowywał się w porządku, był świetnym kolegą, zawsze będę go dobrze wspominał. Julian to wspaniały człowiek, dobrze się z nim garowało - wspominał były wicemarszałek Sejmu w wywiadzie rzece z Piotrem Lekszyckim (TUTAJ MOŻESZ KUPIĆ KSIĄŻKĘ). 

Niesiołowski książka
Autor: SE Niesiołowski książka

O Agacie Dudzie Niesiołowski już tak dobrego zdania nie ma. - Co zrobić, za córkę – od pewnego momentu – się nie odpowiada - skwitował były polityk Platformy Obywatelskiej, który niedawno mówił też "Super Expressowi", że Andrzej Duda budzi w nim obrzydzenie (ZOBACZ TUTAJ). 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 2 VI (goście: Kowal, Grzesiowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze