Napisali "CH**J" na drzwiach dawnego chłopaka Kory. Kaczyński wkurzony do CZERWONOŚCI

2020-05-23 17:12 LIKP
Wulgarny napis w biurze Ryszarda Terelckiego
Autor: Filip Kaczyński/Twitter Wulgarny napis w biurze Ryszarda Terelckiego

To się nie mieści w głowie! Emocje w polskim życiu publicznym są ogromne, ale żeby zrobić coś takiego... Właśnie jeden z posłów Prawa i Sprawiedliwości zaprezentował w internecie wulgarne "dzieło", które ktoś namalował na drzwiach biura dawnego chłopaka legendarnej wokalistki Maanamu Kory, a obecnie szefa klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości.

Do bulwersującej sprawy odniósł się Filip Kaczyński, młody poseł Prawa i Sprawiedliwości. To on pokazał, co namalowano na drzwiach biura poselskiego Ryszarda Terleckiego, który w młodości był chłopakiem słynnej Kory. - Brutalny atak na biuro @PiS_Krakow!!! Czyżby ktoś nie wytrzymał wyborczej rywalizacji? Dlaczego tylko nasze biura zawsze są niszczone? Takie akty wandalizmu zasługują na najwyższe potępienie! - denerwował się Kaczyński, który wkurzył się aż do czerwoności, czego dowodem jest specjalna "buźka" zamieszona przy poście. 

CZYTAJ TEŻ: Tak NAPRAWDĘ żyje młody żonkoś! Krzysztof Bosak ZDRADZA tajemnice małżeństwa [FOTO + WIDEO]

Według informacji krakowskiej policji wulgarny napis (ch**j) na drzwiach namalowano farbą w spreju. Podobne znajdują się przed budynkiem na chodniku. Żadnych innych zniszczeń nie ma. -  Będą prowadzone czynności - zobaczymy jeszcze, pod jakim kątem, bo to świeża sprawa - informował Bartosz Izdebski z biura prasowego małopolskiej policji.

ZOBACZ TAKŻE: Szokująca prawda o WIEKU Rafała Trzaskowskiego. Jest DUŻO STARSZY

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Politycy od kuchni - Krzysztof Bosak

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze