Napój energetyczny Korwin-Mikkego. Moc Korwina za 2,5 zł!

2015-05-07 12:21
Napój energetyczny Korwin
Autor: Facebook

Januszowi Korwin-Mikkemu energii z pewnością nie brakuje. Jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiej sceny politycznej i jednym z najbardziej zaskakujących kandydatów na prezydenta Polski. Ci, którzy chcą poczuć moc Korwin-Mikkego mogą to zrobić. Wystarczy, że kupią napój energetyczny Korwin Energy Drink!

To nie lada gratka dla fanów i zwolenników Janusza Korwin-Mikkego. Teraz każdy z nich może poczuć moc Korwin! Polityk ma własną linię napojów energetycznych Korwin Energy Drink. Jak donosi natemat.pl puszki z zielonym napojem były sprzedawane przed jednym z ostatnich spotkań wyborczych polityka z sympatykami. Energetyk sprzedawał się jak świeże bułeczki! Być może nie tylko nazwa, ale i wygląd puszki przyciągały wzrok. Wszak Korwin Energy Drink jest sprzedawany w zgrabnych, niebiesko-żółtych puszeczkach ozdobionych twarzą polityka i napisem Prawdziwe źródło mocy. Jak przyznał lider partii KORWiN jemu co prawda nie potrzeba dodatkowej dawki energii, bo ma jej w sobie wiele, ale napój działa bardzo dobrze. Mam jeden przykład, gdzie napój był sprzedawany przed spotkaniem i bili brawo wyjątkowo entuzjastycznie – przyznał kandydat na prezydenta. Ci, którzy pragną posiąść moc Korwin-Mikkego nie muszą wydawać majątku. Cena brutto jeden puszki Korwin Energy Drink to jedyne 2,5 zł. Napój można kupić przez internet. Z pewnością dawka energii zamknięta w puszkach przyda się wyborcom, by w niedzielę ruszyli do urn.

Zobacz: Ojciec Kukiza w ciężkim stanie. Paweł Kukiz PRZERYWA kampanię

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE