Narada PiS. Prezes Jarosław Kaczyński w fenomenalnej formie! Co tam się działo [FOTO]

2021-06-15 21:20
Przysucha, posiedzenie klubu PiS
Autor: Tomasz Radzik

Po emocjonujących obradach w Sejmie klub Prawa i Sprawiedliwości udał się wieczrem na wyjazdowe posiedzenie. Celem polityków PiS była Przysucha, w której działacze partii rządzącej mieli rozmawiać m.in. o projektach ustaw, które będę składane w ramach Polskiego Ładu. Jednak nie tylko z tego względu politycy PiS postanowili spotkać się w szerszym gronie.

Po zakończeniu sejmowych obrad politycy z klubu PiS wsiedli do podstawionych przed budynkiem Sejmu autokarów i udali się na wyjazdowe posiedzenie. Było to pierwsze posiedzenie w trybie stacjonarnym od sierpnia 2020 r. O organizacji wyjazdu informował w zeszłym tygodniu szef klubu PiS Ryszard Terlecki (72 l.). Wówczas mówił, że posiedzenie sejmowe będzie „krótkie” z uwagi na posiedzenie w Przysusze. Wśród przybyłych nie mogło zabraknąć m.in. prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego(72 l.), premiera Mateusza Morawieckiego (53 l.), czy wspomnianego Ryszarda Terleckiego.

Mimo, że politycy na co dzień widują się w Sejmie i w różnych miejscach, to okres pandemii uniemożliwił im spotkania w szerszym gronie. Wszystko jednak wskazuje na to, że coś się zmienia. Być może jest to dobry prognostyk na kolejny okres? 

SAN

Super Raport 15.06 (Goście: Bogdan Zdrojewski - PO, Waldemar Buda - wiceminister funduszy i polityki regionalnej, PiS), Sedno Sprawy: Leszek Miller
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze