Zyskał sławę dzięki TVN. Teraz bezpardonowo atakuje Kaczyńskiego

2021-01-16 21:45 ksz
Zyskał sławę dzięki TVN. Teraz bezpardonowo atakuje Kaczyńskiego
Autor: East News

Politycy ostro zareagowali na słowa Jarosława Kaczyńskiego, który uczestniczył we mszy św. w intencji jego mamy Jadwigi. W kościele rozpoczął monolog o polityce i określił, jakie zło dotyka naszą Ojczyznę. Skrytykował go Bartosz Arłukowicz, minister zdrowia w latach 2011-2015. Donald Tusk, Borys Budka i Sławomir Neumann również mieli w tej sprawie sporo do powiedzenia.

Jarosław Kaczyński uczestniczył we mszy świętej w intencji jego zmarłej mamy Jadwigi. Jutro przypada 8. rocznica jej śmierci. Prezes PiS wygłosił w kościele mowę niczym kazanie, a jej głównym tematem było ZŁO. Msza odbywała się w kościele Wszystkich świętych w Starachowicach. Właśnie w tym mieście, w województwie świętokrzyskim, urodziła się jego mama: - Uczestniczyła w konspiracji, tutaj kształtowała się, miała przyjaciół, którzy towarzyszyli jej przez całe życie. To było dla niej zawsze bardzo ważne miejsce, miejsce o którym niezwykle często opowiadała. Czasem mieliśmy wrażenie razem z bratem, że sami tutaj mieszkaliśmy. To rzecz w życiu każdego niezmiernie istotna, właśnie ten szczególny punkt na mapie gdzie ktoś się urodził - wyznał w otoczeniu księży i gości. Kaczyński wyjaśnił, że pierwszy raz od ośmiu lat przemawia wewnątrz kościoła, bo przed świątynią "stoją ludzie, którzy służą najgorszej sprawie". Chodziło o grupę protestujących osób z transparentami strajku kobiet. Podczas mszy dało się usłyszeć skandowane przez nich hasło: "Twoja wina". 

PRZECZYTAJ WIĘCEJ:Jarosław Kaczyński w ROCZNICĘ śmierci matki! "Zło ATAKUJE". 8. rocznica śmierci Jadwigi Kaczyńskiej [ZDJĘCIA]

Oto, co może czekać Kaczyńskiego w tym roku. Jaruzelska wszystko słyszała. To będzie PRZEŁOM?!

Zyskał sławę dzięki TVN. Teraz bezpardonowo atakuje Kaczyńskiego

Polityczne wystąpienie prezesa PiS nie spodobało się opozycji. Kaczyńskiego upomniał m. in. Donald Tuska, Borys Budka, Sławomir Neumann oraz Bartosz Arłukowicz. Tak jak pozostali politycy dodał wpis na Twitterze: - Co trzeba mieć w głowie, żeby w rocznicę śmierci Mamy, opowiadać publicznie w TV o Amber Gold z kościelnej mównicy? Przypomnijmy, że były minister zdrowia w 2001 roku zwyciężył w drugiej edycji programu telewizyjnego "Agent". Zobacz pozostałe wpisy poniżej. 

Najnowsze
KOMENTARZE