"Nie nazywajmy GÓ*A ambrozją". BUNT niezaszczepionych / KOMENTERY [WIDEO]

2021-09-16 19:43
Protest Stop Segregacji Sanitarnej.
Autor: Super Express "Nie nazywajmy GÓ*A ambrozją". BUNT niezaszczepionych / KOMENTERY

"Tego nie wolno nazwać szczepionką, tak samo, jak nie można nazwać widelca widłami. Widłami nie je się obiadu, a widelcem nie rozrzuca obornika" - grzmiał mężczyzna, nad którym łopotała biało — czerwona flaga. "Nie nazywajmy gó**a ambrozją, to gó**o, które wpływa na DNA" - zgodził się z przedmówcą kolejny protestujący, który przyjechał do Warszawy motocyklem, do którego przymocował husarskie skrzydła. Obejrzyj reportaż Adama Federa protestu "Stop Segregacji Sanitarnej", który odbył się przed pomnikiem Wincentego Witosa w Warszawie.

Zorganizowany przez polityków Konfederacji protest przed pomnikiem Wincentego Witosa w Warszawie zgromadził tłumy Polaków sceptycznie nastawionych do szczepień przeciwko COVID-19. Dlaczego nie chcą się zaszczepić? Kto według nich stoi za światowym spiskiem i czemu ma on służyć? Na proteście najczęściej padały nazwiska Gates oraz Biden, jako tych, którzy "pociągają za sznurki". Szczepionki mają "zniewolić ludzi" i na nowo zaprowadzić komunizm na całym świecie. To tylko dwie z wielu torii, jakie usłyszał Adam, Feder. Protestujący podkreślali, że nie chcą nikogo namawiać do nieprzyjmowania szczepionki, ale nie chcą też, aby ktokolwiek ich do tego zmuszał, albo "nakłaniał". Domagają się też "prawdziwej debaty", a nie propagandy, która "sączy się z mediów głównego nurtu". Co na proteście robił Zorro? Obejrzyj reportaż Adama Federa z protestu "Stop Segregacji Sanitarnej".

ZOBACZ TAKŻE:5 TYS. ZŁ kary dla niezaszczepionych? ŁAPANKI na ulicach? Polacy ostro o SEGREGACJI! Komentery [WIDEO].

A co Wy uważacie o próbach "nakłaniania" Polaków do szczepień? Piszcie w komentarzach.  

"Nie nazywajmy GÓ*A ambrozją". Bunt NIEZASZCZEPIONYCH. Protest "Stop Segregacji Sanitarnej"/Komentery
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE