Nie zgadniecie, jakie wykształcenie ma Piotr Kraśko. Totalne zaskoczenie!

2021-05-05 13:17
Piotr Kraśko
Autor: Marek Kudelski/Super Express Piotr Kraśko

Piotr Kraśko, jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy TVN24, jest związany z tą stacją od 2016 roku. Mało kto jednak wie, kim z wykształcenia jest prowadzący Fakty TVN. Sprawdźcie.

Piotr Kraśko od przeszło pięciu lat jest związany z TVN. Początkowo był związany z redakcją TVN24 Biznes i Świat, a potem przeszedł do TVN24, gdzie prowadzi Fakty. Wcześniej dziennikarz pracował w Telewizji Polskiej - zaczynał od programu dla dzieci, potem był korespondentem w Rzymie, następnie w Waszyngtonie. Od 2008 roku był jednym z prowadzących "Wiadomości", kilka lat później został szefem tego programu. Prywatnie Piotr Kraśko jest związany z Karoliną Ferenstein. Małżeństwo ma dwóch synów - Konstantego i Aleksandra oraz córkę Larę. Jakie wykształcenie ma Piotr Kraśko? Na to nie wpadniesz! Szczegóły w dalszej części artykułu poniżej.

Zobacz także w naszej galerii, jak przez lata zmieniał się Piotr Kraśko - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Piotr Kraśko - wykształcenie

Mało kto jednak wie, jakie wykształcenie ma dziennikarz TVN. Piotr Kraśko skończył studia na Wydziale Wiedzy o Teatrze Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Z wykształcenia dziennikarz jest więc teatrologiem. 

NIE PRZEGAP: Wielka inwestycja gwiazdy TVN: Kraśko będzie miał dworek

Sonda
Lubisz Piotra Kraśko?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE