Niebywałe, kto nagle wpadł do studia "Faktów". Anita Werner w szoku, nikt się nie spodziewał

2021-07-07 11:42
Anita Werner
Autor: archiwum se.pl Anita Werner

Anita Werner może pochwalić się ogromną sympatią widzów. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek w Polsce, a jej profesjonalizm zawsze robi wrażenie na osobach zgromadzonych przed telewizorem. Choć przed kamerami jest zawsze opanowana, a niektórzy uważają ą wręcz za chłodną osobę, w swoich mediach społecznościwych pokazuje się z zupełnie innej strony. Ostatnio pokazała, kto niespodziewanie odwiedził studio "Faktów". Nie mogła ukryć zaskoczenia.

Anita Werner często pokazuje, jak spędza wolny czas. Niedawno chwaliła się zdjęciami ze słonecznej Majorki, gdzie odpoczywała z partnerem. Lubi też chwalić się swoimi sukcesami w bieganiu. Dziennikarka uwielbia ten sport i udaje jej się pokonywać coraz większe dystanse. Z okazji 20-lecie stacji TVN24, z którą jest związana od początku jej istnienia, pokazuje także ujęcia wykonane za kulisami "Faktów". Ostatnio Anita Werner pokazała, kto niespodziewanie pokazał się w studiu TVN. Nie mogła ukryć ogromnego zaskoczenia, ale też radości. Takiego gościa chyba nikt się nie spodziewał. Kto postanowił złożyć jej niezapowiedzianą wizytę? Prosto z Waszyngtonu przyleciał... Marcin Wrona, korespondent "Faktów".

Nie przegap: Paskudny uraz Anity Werner. Wielkie przerażenie gwiazdy TVN24

- Takiej niespodzianki to się dziś z Grzegorzem nie spodziewaliśmy! Marcin Wrona nie w Waszyngtonie, tylko w studiu w Warszawie! W wersji „casual” pozdrawiamy Was zatem prosto ze studia "Faktów" TVN i wracamy do pracy - napisała na swoim Instagramie.

Zobacz: Widok twarzy Anity Werner z bliska zszokował ludzi„Nie mogę patrzeć...”

Widać, że atmosfera w studiu była bardzo radosna, a dziennikarze ucieszyli się na swój widok. Także fani Anity Werner byli zachwyceni. Okazało się, że wielu z nich bardzo lubi także Marcina Wronę. Bardzo lubię oglądać relacje Pana Marcina Wrony; Fantastyczni jesteście, cała Wasza Trójka; Miło widzieć naszego Wronę!!!dobrze że przyleciał - czytamy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE