Nieoficjalne: Morawiecki w nowej roli! Takiego go nie znaliśmy

2021-09-17 15:13
Zadała Morawieckiemu niewygodne pytanie. Takiej odpowiedzi się nie spodziewała!
Autor: Łukasz Gągulski/SUPER EXPRESS Zadała Morawieckiemu niewygodne pytanie. Takiej odpowiedzi się nie spodziewała!

Mateusz Morawiecki nie może narzekać na brak zajęć, a jak podaje nieoficjalnie portal 300polityka, niebawem może czekać na niego zupełnie nowe wyznanie. W takiej roli jeszcze nie widzieliśmy premiera! Dla jego sympatyków to będzie prawdziwa gratka.

Mateusz Morawiecki niedługo może zacząć tworzyć podcasty, czyli internetową audycję w formie nagrania dźwiękowego. Pierwszy z nich ma dotyczyć podwyższeniu płacy minimalnej, która już od przyszłego roku ma wynosić 3010 złotych, a także obecnej sytuacji w służbie zdrowia. Podcasty mają być częścią serwisu stworzonego przez KPRM. W takiej roli nie mieliśmy okazji zobaczyć premiera! Choć słynie ze swoich przemów, internetowy podcast to zupełnie nowa forma, w jakiej będzie mógł się sprawdzić. Portal ma w całości dotyczyć pracy Mateusza Morawieckiego, jego aktywności oraz prezentować efekty pracy rządu. Dostępny będzie także Newsletter z podsumowaniem tygodnia pracy premiera, prezentowane także będą infografiki o tematyce społecznej i gospodarczej. Ponadto użytkownicy będą mogli zobaczyć materiały wideo oraz niepublikowane wcześniej zdjęcia. Z informacji serwisu 300polityka wynika, że Mateusz Morawiecki będzie dalej objeżdżał Polskę, by promować Polski Ład. W przedsięwzięciu mają brac udział także była premier Beata Szydło oraz marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

Zobacz: Ważny dzień w życiu dzieci Morawieckiego. "Pakujemy toboły"

Sonda
Jak oceniasz rząd Mateusza Morawieckiego?
Siostrzenica premiera Morawieckiego w show Polsatu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE