Niesamowity sukces wnuczki Kaczyńskiego! Wygrała prestiżowe zawody [WIDEO]

2020-02-21 20:27 hp
Jeździectwo - wczasy w siodle
Autor: Getty Images

13-letnia Martyna Dubieniecka, wnuczka śp. Lecha i Marii Kaczyńskich, córka Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego wygrała w międzynarodowej Cavaliadzie w Krakowie!

Martynka Dubieniecka ma zaledwie 13 lat, a już jest wschodzącą gwiazdą polskiego jeździectw! Podczas Cavaliady na Tauron Arenie w Krakowie dziewczynka zaliczyła swój międzynarodowy debiut. "Przebojowa 13 letnia Martyna Dubieniecka wygrała konkurs otwarcia 120 cm na Kamelot !! Wielkie brawa !!! Wspaniały międzynarodowy debiut!! Brawo Martynka !!" - czytamy na profilu facebookowym kadry polskich skoków. Dziewczynka startowała w kategorii przeszkód do 120 cm (tzw. Mała Runda). Córka Marty Kaczyńskiej startowała na 16-letnim wałachu Kamelot. Na miejscu drugim uplasowała się 15-letnia Marta Wypiór startująca na 9-letniej klaczy Gina Royalty, a trzecie miejsce zdobyła Agnieszka Olszewska dosiadająca 12-letniej klaczy Juranda. W konkursie startowało 60 par - czytamy na profilu Świat Koni na Facebooku.

W "dorosłych" turniejach, jak np. Igrzyskach Olimpijskich wysokość przeszkód wynosi 155 - 160 cm. Wszystko więc jeszcze przed Martynką, która zaliczyła przepiękny start do wielkiej kariery.

Najnowsze