Niesiołowski OSTRO do dziennikarza: BRZYDZĘ się pana jak tasiemca

2017-08-10 14:20 PMar

Stefan Niesiołowski słynie z ostrego języka, jakiego wielokrotnie używał względem swoich politycznych konkurentów. Tym razem do Internetu trafiło właśnie nagranie, na którym poseł Koła Europejskich Demokratów w mało elegancki sposób odnosi się do dziennikarza stacji Republika. Porównuje on dziennikarza do tasiemca i mówi: - Jest pan pisowskim, obrzydliwym lizusem, a nie dziennikarzem i proszę odejść!  

Nagranie rozpoczyna się w momencie, w którym dziennikarz podbiega do polityka i zaczyna zadawać mu pytanie. Niesiołowski zareagował błyskawicznie, i nie dając mu dokończyć pytania mówi: - Jest pan pisowskim, obrzydliwym lizusem, a nie dziennikarzem i proszę odejść. Nie rozmawiam z PiS-owskimi lizusami. Panie, czy pan jest nienormalny? Ja panu odpowiadam, ja nie uważam tej telewizji za telewizję uczciwą, tylko za obrzydliwą PiS-owską propagandę!

Poseł kategorycznie zażądał, aby dziennikarz zostawił go w spokoju. Ten jednak nie ustąpił i zaczął dopytywać, dlaczego Niesiołowski nie chce odpowiedzieć na jego pytanie. Wówczas przedstawiciel parlamentu rozpoczął taką oto konwersację:
S.N. - Bo się brzydzę jak tasiemca pana
Dziennikarz: - Brzydzi się pan lustracji?
S.N.: - Brzydzę się pana
Dziennikarz: - To niech się pan nie brzydzi. To jest pytanie o lustrację, pan chciał kiedyś lustracji
S.N.: - Brzydzę się, jak tasiemca. Nie uważam, że jest pan tasiemcem, bo widzę. Tylko się brzydzę, jak tasiemca

W tym miejscu nagranie się urywa:

 

 

Zobacz także: Niesiołowski ma mnóstwo ziemi, kilka mieszkań i duże oszczędności [OŚWIADCZENIE MAJĄTKOWE]

Polecamy również: Stefan Niesiołowski: PiS zachęca polityczną żulię

Przeczytaj ponadto: Stefan Niesiołowski: Już dość kretyńskich miesięcznic