Niewiarygodne, ile wzrostu ma Piotr Kraśko! Ogromne zaskoczenie, w TV nie da się poznać

2021-06-22 16:32
Piotr Kraśko
Autor: AKPA Piotr Kraśko

Piotr Kraśko doskonale czuje się przed kamerą. Udowodnił to wielokrotnie, najpierw jako korespondent, gdy na bieżąco relacjonował najważniejsze informacje prosto z miejsca wydarzeń, potem w „Dzień Dobry TVN”, gdzie jako prowadzący wykazał się otwartością na niemal każdy temat. W końcu został prowadzącym głównego wydania „Faktów” TVN. Widzowie uwielbiają Piotra Kraśko za profesjonalizm i celne uwagi, jednak mało kto zdaje sobie sprawę, ile wzrostu ma dziennikarz. Ciężko zgadnąć – na ekranach nie sposób tego określić, a można się bardzo zdziwić!

Piotr Kraśko bez wątpienia może mówić, ze odniósł sukces w wielu dziedzinach życia. Jego kariera układa się świetnie, ma piękną żonę i troje uroczych dzieci. Jego syn, Aleksander, odniósł ostatnio niebywały sukces! Dumni rodzice nie mogli powstrzymać łez wzruszenia i szczęścia. W jego życiu nie zabrakło też ciężkich chwil. o jednej z nich na pewno należy rozwód z pierwszą żoną, Dominiką Czwartosz, czy opuszczenie TVP. Tak w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" opisuje to drugie wydarzenie: - Trochę trudno mi to wytłumaczyć, ale nigdy nie czułem się tak bardzo sobą jak teraz. W TVP pracowałem 25 lat, ale najciekawsze i najważniejsze rozmowy na temat pracy odbyłem przez tych parę lat w TVN. I na temat samej telewizji, i o prowadzeniu programów, zadawaniu pytań i swoim miejscu w zawodzie - stwierdził Piotr Kraśko. Jak widać, obecnie dziennikarz jest zadowolony i nadal się rozwija jako dziennikarz.

Piotr Kraśko w telewizji prezentuje się nienagannie – zawsze występuje w idealnie skrojonych  garniturach i z dopasowanym krawatem. Trzeba przyznać, że sprawia niebywale eleganckie wrażenie. Styliści dbają też o jego fryzurę oraz charakteryzację. Widzowie jednak nie mogą się domyślić, ile wzrostu ma Piotr Kraśko. Okazuje się, że należy do grona wyjątkowo wysokich mężczyzn! Jego żona, Karolina Ferenstein-Kraśko, to prawdziwa szczęściara. Prezent ma około 187 centymetrów wzrostu. Taka liczba robi wrażenie! 

Zobacz:

Nie zgadniecie, jakie wykształcenie ma Piotr Kraśko. Totalne zaskoczenie!

Wiedzieliśmy, że Anita Werner jest wysoka, ale nie aż tak! Tyle mierzy gwiazda TVN. Jej partner musi stawać na palcach

Każdy wie, że Agata Duda jest wysoka, ale żeby aż tak?! Padniesz, gdy dowiesz się, ile mierzy pierwsza dama

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze