Niezwykłe spotkanie Wałęsy. Gwiazdor odśpiewał mu sto lat! [ZOBACZ]

2020-09-21 21:57 Jot
76. urodziny Lecha Wałęsy
Autor: MARCIN GADOMSKI/SUPER EXPRESS 76. urodziny Lecha Wałęsy

Lech Wałęsa spędza aktualnie czas w Lądku Zdroju. Tam korzysta z uroków okolicy, ale też poddaje się kuracjom, które pozwolą mu podreperować kondycję. Wałęsa przez cały poniedziałek pokazywał w Internecie, jakie danie są mu serwowane. Wszystko, co mu podają jest bardzo zdrowe i niskokaloryczne. Jednak wisienką na torcie było wieczorne spotkanie Wałęsy. Były prezydent spotkał piosenkarza, który miał dla niego niespodziankę.

Lech Wałęsa udał się do uroczego Lądka Zdroju, gdzie dokładnie zajmą się jego ciałem. Były prezydent najprawdopodobniej trafił tam, by skorzystać z diety i zażyć zdrowotnych zabiegów. Już od samego rana noblista dzielił się z internautami zdjęciami swoich posiłków. Wszystko, co podawano Wałęsie było bardzo zdrowe i dietetyczne. Jak było widać na zdjęciach, Wałęsie raczej niezbyt uśmiechały się te dietetyczne potrawy, ale być może kolejne dni sprawią, że przekona się do fit jedzenia. Jednak wielkim zaskoczeniem było ostatnie zdjęcie Wałęsy wrzucone na Facebooku w poniedziałek. Okazało się, że legendarny lider Solidarności spotkał na swojej drodze... piosenkarza Stanisława Soykę! Artysta miał dla niego  niespodziankę, wyśpiewał Wałęsie życzenia urodzinowe. Przypomnijmy, że Lech Wałęsa będzie obchodził urodziny już za osiem dni, czyli 29 września. 

ZOBACZ: Jaruzelska wyznała prawdę o swoim DRAMACIE: "Śmiertelne starcie..". Ujawniła szczegóły

Super Raport 21.09 (goście: Jarosław Sellin - wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego, Paweł Zalewski - PO oraz dr hab. Tomasz Słomka z UW)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze