Halloween to święto Szatana czy dobra zabawa? Polacy podzieleni. Komentery

2021-10-28 17:26
Nigdy nie daję cukierków na HALLOWEEN.
Autor: Super Express Te dzieci służą DIABŁU!

"Nigdy nie daję im cukierków. Nigdy! I mówię, że służą diabłu, a nie Bogu" - wypaliła jedna z emerytek. "Jeżeli trzeba dać jakąś zapomogę, to dam w kościele. Czy te dzieci nie mają rodziców?" - zastanawiała się kolejna. To oddawanie czci i hołdu Szatanowi, którego ja się wyrzekam", dodał mężczyzna, zmierzający właśnie na kościelną mszę. Nasz reporter Adam Feder pytał Polaków o Halloween. Ich odpowiedzi mogą zmrozić krew w żyłach!

"To jest grzech, to święto diabelskie, ku czci diabła. Wychwala się diabła, a nie zmarłych. Jeżeli dziecko przebierze się za diabła, może być przez diabła atakowane", przekonywała jedna z emerytek, tuż po wyjściu z kościoła. "Nigdy nie daję im cukierków i mówię, że służą diabłu, a nie Bogu", dodała. "A jak dzieci reagują, czy płaczą?" - dopytywał nasz reporter. "Na drugi raz nie przychodzą", odparła kobieta. "Miałem taką sytuację, że dzieci przyszły w Halloween. Powiedziałem, że nie złożę ofiary", wspominał kolejny mężczyzna. "Jak trzeba dać jakąś zapomogę, to chętnie dam w kościele, ale takie pukanie do drzwi? Czy te dzieci nie mają rodziców?" - zastanawiała się kobieta, którą odgłos pukania do drzwi w Halloween przyprawia o ból głowy. Dlaczego obchody Halloween wywołują w Polsce tak skrajne emocje? Zobacz najnowsze Komentery i posłuchaj argumentów Polaków, dla których Halloween to nic więcej, jak satanistyczny rytuał, który zagraża zdrowiu i życiu dzieci. Wideo znajdziesz pod tym tekstem. 

ZOBACZ TAKŻE: Wina TUSKA! Emeryci na bazarze KŁÓCĄ się o drożyznę | Komentery

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy Halloween to niewinna zabawa, czy groźny, satanistyczny akt? Czekamy na Wasze komentarze! 

Nie daję cukierków na HALLOWEEN. Te dzieci służą DIABŁU! | KOMENTERY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE