Nowa PAŃSTWOWA fucha Nowaka!

2016-08-03 16:14
Sławomir Nowak
Autor: Trix Sławomir Nowak

Zaskakujące informacje prosto z Ukrainy. Skompromitowany były minister i poseł PO, Sławomir Nowak znalazł nową posadę. Co więcej, ponownie działać będzie w państwowej spółce. Według ukraińskiego portalu apostrophe.com.ua. ma on niebawem zostać szefem tamtejszego państwowego przedsiębiorstwa odpowiedzialnego za drogi (odpowiednik polskiej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad).

Według ukraińskiego ministra Infrastruktury Władimira Omelyana, nowy szef Państwowej Agencji jest osobą, która w swojej zawodowej przeszłości nie była skorumpowana. Dodał, że Nowak rozpocznie pracę jeszcze przed końcem sierpnia.

Tymczasem warto przypomnieć, że kilka lat temu Nowak miał problemy w sądzie. Wówczas był oskarżony o zatajenie wartościowego zegarka w oświadczeniu majątkowym. Postępowanie jednak umorzono i zamiast 20 tys. zł grzywny nakazano mu zapłacić 5 tys. zł na fundusz pomocy pokrzywdzonym. Ponadto jest on bohaterem "afery podsłuchowej" w której został nagrany np. gdy szukał ratunku przed skarbówką, która miała skontrolować zakład dentystyczny jego żony. Prokuratura umorzyła śledztwo w tej sprawie.

Internauta skomentował szybko:

 

 

Inny zaproponował jeszcze dodatkowe "transfery":

 

 

Zobacz także: Nowak pierwszym ukaranym w aferze podsłuchowej

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze