Nowe informacje o stanie zdrowia Jarosława Kaczyńskiego! Duże ZMIANY

2019-11-04 3:58 KS
Wyrzucają Kaczyńskiego z Nowogrodzkiej
Autor: REPORTER Wyrzucają Kaczyńskiego z Nowogrodzkiej

Operacja wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego dopiero po wyborach prezydenckich? Jak ustalił nieoficjalnie „Super Express” Jarosław Kaczyński (70 l.) jest gotowy właśnie na taki scenariusz. Powodem jest ogromna stawka wyborów prezydenckich. Prezes PiS chce zaangażować się w się kampanię równie mocno, jak w wyborach parlamentarnych. - Nie jest wykluczone, że prezes PiS zdecyduje się odłożyć operację na później – ujawnia nam ważny polityk PiS.

Jeszcze na początku września Kaczyński mówił nam w wywiadzie, że tuż po wyborach przejdzie operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Jak nam zdradził, potem konieczna będzie jeszcze jedna, podobna operacja w drugiej nodze.

Tymczasem jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, prawdopodobne jest, że zabieg będzie musiał jeszcze poczekać. - Przed nami wybory prezydenckie w 2020 roku i tak naprawdę już niedługo będziemy wchodzić w okres kampanii, więc nie jest wykluczone, że operacja będzie przełożona. Dlatego nie zdziwię się, jeśli prezes powie: „przekładamy operację, wybory najważniejsze” – mówi w rozmowie z „Super Expressem” ważny polityk PiS.

Bez względu na to, czy prezes zdecyduje się na zabieg po majowych wyborach prezydenckich, w których z ramienia PiS wystartować ma Andrzej Duda (47 l.), czy przed, wybierze najpewniej Wojskowy Instytut Medyczny, gdzie takie operacje przeprowadza się niemal od ręki.

- W szpitalu poleżę z 7-10 dni i później czekają mnie dwie kule, co jest dość męczące, już to przechodziłem. Nie da się wtedy normalnie funkcjonować – opowiadał nam we wrześniu prezes.