PILNE! Szef MSWiA: Granice ZAMKNIĘTE do 13 kwietnia!

2020-03-25 14:10 Paula
Mariusz Kamiński
Autor: Tomasz Radzik Mariusz Kamiński

Pilna wiadomość istotna szczególnie dla Polaków pracujących poza Polską: zamknięcie granic przedłużone. Minister MSWiA Mariusz Kamiński podał, że granice Polski zostają zamknięte aż do 13 kwietnia, czyli Wielkanocy. Wtedy wypada właśnie Poniedziałek Wielkanocny.

Minister Mariusz Kamiński podał, że od piątku wprowadzone zostaną nowe obostrzenia dla obywateli pracujących za granicą. Granice Polski będą zamknięte aż do Wielkanocy: - Granice naszego kraju do 13 kwietnia pozostają zamknięte, nie oznacza to zamknięcia na przepływ towarów. Obywatele polscy, którzy pracują po drugiej stronie granicy mają od piątku obowiązek dwutygodniowej kwarantanny, mają dwa dni na ustabilizowanie sytuacji zawodowej. Tylko do piątku osoby pracujące po drugiej stronie granicy mogą granicę przekraczać.

ZOBACZ: Jasnowidz Jackowski o wyborach prezydenckich. Wieszczy polityczną AWANTURĘ!

Minister MSWiA odniósł się też do zasad poruszania się: - Przepis o tym, że tylko dwie osoby mogą przebywać ze sobą w przestrzeni publicznej, będzie ściśle egzekwowany. Szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji podał tównież, że Rządowe Centrum Bezpieczeństwa rozsyła do Polaków SMS z informacją o nowych przepisach. WIĘCEJ O ALARMOWYCH SMS-ach PRZECZYTAJ - TUTAJ.

Super Raport - odcinek 2

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze