NOWY GWIAZDOR PiS poszedł do Rydzyka. WPADŁ W FURIĘ przez człowieka Kaczyńskiego

2020-05-29 11:45 CHA
Tadeusz Rydzyk
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Tadeusz Rydzyk, 2015 rok

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Przemysław Czarnek to bez wątpienia nowa gwiazda ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego. O pochodzącym z Lublina polityku w ostatnich dniach jest głośno, bo on sam zresztą dba o to, by wszędzie było go pełno. Niemal codziennie gości w mediach, nie wzbrania się też przed ciętymi uwagami do oponentów w mediach społecznościowych. A ostatnio był gościem Telewizji Trwam, związanej z ojcem Tadeuszem Rydzykiem. Na wizji dał upust swej wściekłości.

Przemysław Czarnek zasiada w Sejmie dopiero pierwszą kadencję, wcześniej pełnił funkcję wojewody lubelskiego. Ale jak tak dalej pójdzie będzie jednym z najbardziej znanych posłów ugrupowania rządzącego. Jego dosadny język i chęć brylowania w mediach mogą mu to zapewnić. Próbkę swych możliwości dał ostatnio u o. Rydzyka. W Telewizji Trwam bezlitośnie zaatakował opozycję. Na jego celowniku znalazł się m.in. wicemarszałek Senatu Michał Kamiński, który przed laty był ministrem w Kancelarii Prezydenta, za kadencji Lecha Kaczyńskiego.

ZOBACZ TEŻ: SZOK! Człowiek Lecha Kaczyńskiego pracuje nad rozpadem klubu PiS?! Nie darują mu

Czarnek obwinił Kamińskiego o senackie zamieszanie, związane z pracami nad projektem w sprawie wyborów prezydenckich. - Za sprawy znów się wziął pan wicemarszałek Michał Kamiński, który ma jeden cel rządny zemsty na Jarosławie Kaczyńskim. Chce doprowadzić do pełnej destabilizacji, po to, żeby wymienić w ogóle ekipę rządzącą i doprowadzić do przejęcia władzy przez Lewicę i siły opozycyjne. To jest jedyny cel. Pan wicemarszałek jest w dobrej komitywie z panią wicemarszałek z Lewicy i oni doprowadzili do tego zerwania merytorycznego dyskursu, który gdzieś się w pewnym momencie pojawił – wściekał się.

- To, co robi opozycja to jest cyrk, bo inaczej tego nazwać nie można. (…) To jest plucie w twarz państwu i społeczeństwu polskiemu – dodawał ostro. Jedno jest pewne – o tym pośle będziemy słyszeć coraz częściej!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Sedno Sprawy - Piotr Müller

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.