Nowy sondaż: Andrzej Duda PODPADŁ wyborcom. To wszystko zmieni?! Wybory 2020

2020-07-04 8:41 zw
Prezydent Andrzej Duda w Drawsku Pomorskim
Autor: Domin

To może pogrążyć Andrzeja Dudę i zapewnić zwycięstwo Rafałowi Trzaskowskiemu! Chodzi o decyzję prezydenta, który odmówił udziału w debacie prezydenckiej. Według większości wyborców była to zła decyzja. Czy odmowa udziału w debacie pogrąży Dudę w drugiej turze wyborów 2020?

Czyżby nie była to jednak opłacalna decyzja tuż przed wyborami 2020? Andrzej Duda niedawno odmówił udziału w czwartkowej debacie prezydenckiej, którą organizowały TVN, TVN24, Onet i Wirtualna Polska. Jak się okazuje, wyborcy w większości ocenili negatywnie decyzję głowy państwa, a tylko co trzeci zdecydowanie ją poparł.

Rafał Trzaskowski w Poznaniu. Przemówienie. Wybory Prezydenckie 2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez Pracownię Kantar dla "Faktów" TVN i TVN 24, aż 57 proc. Polaków ocenia decyzję prezydenta o bojkocie debaty prezydenckiej negatywnie, przy czym 37 proc. "zdecydowanie źle", a "raczej źle" - 20 proc. Tylko 29 proc. ankietowanych określiło tę decyzję jako dobrą, przy czym 19 proc. uważa, że Duda zrobił "zdecydowanie dobrze", a 10 proc., że "raczej dobrze".

Najnowsze