Obłudnica Pawłowicz! Złapaliśmy ją na gorącym uczynku PAPARAZZI

2019-04-16 6:00
Pawłowicz zrobiła zakupy w niedzielę
Autor: CZESIEK POWAGA/SUPER EXPRESS Pawłowicz zrobiła zakupy w niedzielę

Krystyna Pawłowicz od dawna walczy o to, żeby w święty dla katolików dzień sklepy były zamknięte. A tymczasem ta nieustępliwa zwolenniczka zakazu handlu w niedziele zrobiła zakupy w niedzielę. Super Express przyłapał ją w Niedzielę Palmową na zakupach w piekarni i na targu.

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości świętowała swoje 67. urodziny. Być może zamiast tortu woli świeże pieczywo i właśnie dlatego postanowiła po raz kolejny  wbrew polityce swojej partii  skorzystać z handlowej niedzieli między innymi w piekarni. Przypomnijmy, że w zeszłym roku posłanka wypowiedziała wojnę dyskontom i sama aż w dwóch ministerstwach interweniowała w sprawie przepisów o zakazie handlu. Dziś zdaje się jednak o tym nie pamiętać. Podobnie jak o tym, że w Sejmie głosowała za wprowadzeniem ograniczeń handlu w niedziele.

Zobacz też: Urodzinowa przygoda Pawłowicz: ZABLOKOWAŁAM ZBOCZEŃCA

Drastyczne podwyżki opłat za bagaż podręczny w tanich liniach lotniczych

Pawłowicz zrobiła zakupy w niedzielę
Autor: CZESIEK POWAGA/SUPER EXPRESS Pawłowicz zrobiła zakupy w niedzielę

Niezrażona jednak tym, że mówi jedno, a robi drugie, po tym jak kupiła już chleb i bułki w sieciowej piekarni, natychmiast popędziła na targ. Tam z uśmiechem oddawała się przedświątecznym zakupom. Zadbała przy tym o kultywowanie polskich zwyczajów i nabyła tradycyjną palmę wielkanocną. I może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że na zakupy udała się zaraz po mszy świętej. A katechizm mówi wyraźnie: ustanowienie niedzieli przyczynia się do tego, aby wszyscy korzystali z wystarczającego odpoczynku i czasu wolnego. Chcieliśmy spytać posłankę o to, dlaczego kolejny raz postępuje wbrew linii swojej partii, ale niestety nie odbierała od nas telefonu.

To prawdopodobnie najmniejsze mieszkanie w Warszawie! [WIDEO I ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE