Obrzydliwe słowa Ziemkiewicza o Stuhrze. Dziennikarz w opałach

2020-07-16 16:16 ZPL
Rafał Ziemkiewicz
Autor: AKPA

Rafał Ziemkiewicz znany jest z bardzo ciętego i momentami dosadnego języka. Niestety, prawicowemu publicyście zdarza się przekroczyć granicę i powiedzieć o kilka słów za dużo. Tak było w programie "W tyle wizji", gdzie dziennikarz "Do Rzeczy" w wyjątkowo obrzydliwy sposób odniósł się do kłopotów zdrowotnych Jerzego Stuhra. Teraz Rafał Ziemkiewicz może mieć poważne problemy.

Jerzy Stuhr trafił do szpitala z niedzieli na poniedziałek. Jak dowiedziała się "Gazeta Wyborcza", aktor trafił do placówki z podejrzeniem udaru mózgu. Kłopoty zdrowotne Stuhra stały się jednym z tematów programu "W tyle wizji", gdzie Rafał Ziemkiewicz wywołał burzę. - Poszły takie wiadomości, których przez delikatność się nie wrzuca w obieg publiczny, że jeden ze sławnych aktorów starszego pokolenia słynący z zajadłości antypisowskiej wylądował tej nocy wyborczej w szpitalu - ocenił dziennikarz. Jak dodał: "prawdopodobnie miało to związek" z wynikiem wyborów prezydenckich.

Jak się okazuje, ostre komentarze pod adresem Ziemkiewicza na Twitterze to niejedyne konsekwencje jego słów. Jego wypowiedzią ma się teraz zająć KRRiT, ponieważ trafiły tam dwie skargi od prywatnych osób.

Czytaj: Jerzy Stuhr w szpitalu. Potrzebny był specjalistyczny sprzęt. Znamy nowe fakty

Super Raport 16 VII (goście: Cimoszewicz, Kobosko, Liedel)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze