OBSCENICZNE zdjęcia Bosaka! Mało kto o nich pamięta [GALERIA]

2020-01-18 16:55 doll
Krzysztof Bosak w Tańcu z Gwiazdami
Autor: AKPA Krzysztof Bosak w Tańcu z Gwiazdami

W sobotę 18 stycznia członkowie Konfederacji w wyniku zjazdu wybrali Krzysztofa Bosaka (38 l.) na kandydata w zbliżających się wyborach prezydenckich. Bosak, chociaż dość zagadkowy, w polityce jest od kilkunastu lat. Wystąpił nawet w "Tańcu z Gwiazdami", a na pamiątkę po show zostały mu dziwne zdjęcia...

Krzysztof Bosak od kilku miesięcy zalicza triumfalny powrót do polityki. Chociaż w tej ogólnopolskiej zadebiutował już w 2005 roku (miał wtedy zaledwie 23 lata!), wycofał się na dłużej i dopiero połączenie sił w ramach Konfederacji dało mu dawną popularność.

Krzysztof Bosak mocno się zmienił: na początku swojej kariery, jeszcze u boku Macieja Giertycha, nie był raczej brany na poważnie. Chętnie zapraszano go do programów publicystycznych, zderzając z osobami o odmiennych poglądach. Pamiętany jest zwłaszcza program "Tok2Szok" Jacka Żakowskiego, w którym wystąpił razem z Dorotą Masłowską, niemal swoją równolatką.

Jesienią 2007 roku Krzysztof Bosak wystąpił nawet w "Tańcu z Gwiazdami". Kroków próbowała nauczyć go Kamila Kajak. Szło im nie najgorzej, bo ostatecznie zajęli ósme miejsce - była to edycja, którą wygrała Anna Guzik, a sromotnie przegrał Jacek Stachursky. Patrząc na zdjęcia z parkietu, można przypomnieć sobie gorącą atmosferę tanecznej rywalizacji. Bardziej konserwatywny elektorat może uznać je nawet za obsceniczne.

Myślicie, że nowy kandydat na prezydenta o nich pamięta?