Szok. Marszałek Karczewski ledwo co wygrał z chorobą i już wziął się za ... Wielu go nie pozna! [ZDJĘCIA]

2020-12-03 5:54 MAV
Stanisław Karczewski
Autor: Łukasz Gągulski/Super Express

Senator PiS Stanisław Karczewski (65 l.) jeszcze niedawno walczył z koronawirusem i leżał w łóżku. To już jednak przeszłość! Były marszałek Senatu doszedł już do siebie po kilkunastodniowej kwarantannie. Postanowił więc posprzątać działkę i umyć samochód. Nie ma to jak rehabilitacja na świeżym powietrzu! Jak oceniacie pracę senatora? Dawał z siebie wszystko? I jest jeszcze coś, bo wielu w tej czapce i kurtce go na pewno nie pozna! Komentujcie całą sytuację!

- Zwalczyłem koronawirusa, ale dość długo miałem jeszcze objawy, jak brak węchu i smaku oraz spore osłabienie. Na szczęście czuję się o wiele lepiej dlatego mogłem posprzątać działkę i umyć auto – opowiada nam Stanisław Karczewski, który zakaził się koronawirusem w szpitalu, gdzie pracuje. - Pewnie moja pacjentka przechodziła bezobjawowo Covid, a mnie objawy dopadły – zaznacza polityk, który chce wrócić do pracy w szpitalu w Nowym Mieście nad Pilicą. - Za niecałe dwa tygodnie będę już przyjmował pacjentów – mówi w rozmowie z "Super Expressem" Stanisław Karczewski. Polityk stara się teraz często przebywać na świeżym powietrzu, choć osłabienie daje się mu jeszcze we znaki. - Na przykład we wtorkowy wieczór wyszedłem dość wcześnie z posiedzenia kierownictwa PiS, bo gorzej się czułem. Mam jednak nadzieję, że wrócę niedługo do pełnej formy - kwituje były marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

ZOBACZ TAKŻE: Co ON tam WYPRAWIA! Tak marszałek Karczewski szykuje się na zimę! [ZDJĘCIA]

Cała Polska dziękuje prezydentowi za otwarte stoki. Kiedy Andrzej Duda otworzy bary z kebabem? Felieton wideo "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 166
Najnowsze
KOMENTARZE