Ojciec Andrzeja Dudy przerywa milczenie! BARDZO ważna sprawa

2020-06-06 6:02 KS
 JAN TADEUSZ DUDA
Autor: Tomasz Jagodziński JAN TADEUSZ DUDA

Z takim wsparciem Andrzej Duda może czuć się jeszcze pewniej w bitwie o fotel głowy państwa! - Modlę się i wierzę w zwycięstwo syna – mówi w rozmowie z „Super Expressem” Jan Tadeusz Duda.

Pięć lat temu wiara i wsparcie ojca prezydenta pomogły jego synowi pokonać Bronisława Komorowskiego (68 l.). - Prawie się wtedy popłakałem. Wierzyłem, że wygra i opatrzność mnie wysłuchała. Jest mądrym człowiekiem i wiem, że da sobie radę. Będę się za niego codziennie modlił, żeby dobrze służył ojczyźnie i Polakom – opowiadał nam wtedy Jan Tadeusz Duda. Dziś, po pięciu latach prezydentury syna, profesor jest przekonany, że Andrzej Duda wygra znów wybory.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Ojciec Agaty Dudy przerywa milczenie! BARDZO ważna sprawa

- Jestem bardzo dumny z Andrzeja. Bardzo dobrze oceniam pięć lat jego prezydentury. Mój syn zawsze stara się łączyć Polaków, a nie dzielić. Starał się odbudować wspólnotę, działał i zawsze działa w duchu patriotycznym – nie kryje dziś wzruszenia prof. Duda. I wierzy, że tak jak pięć lat temu wybierze się z żoną Janiną (71 l.) do Warszawy na Wiejską do Sejmu, gdzie będzie podziwiał syna z sejmowej galerii podczas zaprzysiężenia na najwyższy urząd w państwie. - Kibicuję Andrzejowi, trzymam kciuki, modlę się i wierzę w zwycięstwo. Wspieram go. Andrzej załatwia polskie sprawy i jest nadal gotów to czynić. Życzę mu jak najlepiej, aby dalej godnie wypełniał swoje obowiązki – zaznacza na koniec prof. Jan Tadeusz Duda.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 5 VI (goście: Bortniczuk, Migalski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze