Ojciec Andrzeja Dudy przerywa milczenie! Ujawnia szokującą prawdę, bardzo smutna sprawa! W tle Janda

2021-01-14 15:13 mav
Jan Duda, Krystyna Janda
Autor: ŁUKASZ GĄGULSKI/SUPER EXPRESS, MARCIN GADOMSKI/SUPER EXPRESS Jan Duda, Krystyna Janda

Po tym, jak niektórzy celebryci, choćby Krystyna Janda, zaszczepili się poza kolejką na koronawirusa, wśród opinii publicznej w Polsce mocno zawrzało! Swoje zdanie na ten temat ma też ojciec prezydenta Polski, prof. Jan Tadeusz Duda, który w rozmowie z "Super Expressem" w mocnych słowach wyraził swoje oburzenie całą sytuacją! Co powiedział? Musicie to przeczytać!

- Aktorzy, celebryci i biznesmeni milionerzy zaszczepieni poza kolejnością powinni stawić się do czynu społecznego! – zaapelował minister zdrowia Adam Niedzielski. I dodał stanowczo: – Myślę, że pewnym odpracowaniem tego niesłusznie przyjętego przywileju bycia zaszczepionym w pierwszej kolejności byłaby praca w charakterze wolontariusza w przychodniach bądź w miejscach, w których można pomóc walczyć w COVID-19 – zaznaczył Adam Niedzielski. Niektórzy, tak jak aktor Wiktor Zborowski, postanowili go posłuchać. Ale większość raczej wolontariatem się nie zajmie… Tymczasem w całej sprawie oburzył się także prof. Jan Tadeusz Duda, ojciec prezydenta. - To skandaliczne, że celebryci zaszczepili się poza kolejnością. To niezbyt godna pochwały cecha, to brzydka cecha i zachowanie, żeby jak najszybciej brać szczepionkę i się szczepić poza kolejką. Należało tu zachować bowiem dyscyplinę i rozsądek i zaczekać w kolejce – powiedział nam prof. Jan Tadeusz Duda.

NIE PRZEGAP: Wielka zmiana w życiu Kingi Dudy! To się w końcu zdarzyło

"Nauczyciele mogą poczekać na szczepienia, bo są inteligentni" - wypalił prof. Horban. Zwalczą wirusa siłą umysłu? Zobacz komentarz Adama Federa
Najnowsze
KOMENTARZE