Okrutne drwiny z Andrzeja Dudy. Wszyscy turlają się ze śmiechu

2021-03-05 11:12 zpl
Andrzej Duda
Autor: Jacek Dominski/REPORTER

Andrzej Duda z pewnością nie spodziewał aż tak wielkiej krytyki. Prezydent będzie musiał sobie jednak poradzić z okrutnymi drwinami, które rozeszły się lotem błyskawicy. To naprawdę bardzo niemiłe.

Jak powszechnie wiadomo, Andrzej Duda to zapalony fan narciarstwa. Kiedy tylko dopisuje pogoda i pozwalają na to obowiązki, prezydent chętnie wybiera się na stok i oddaje się swojej pasji. Tak też ma być w najbliższą niedzielę, 7 marca, kiedy głowa państwa ma wziąć udział w Slalom Maraton Zakopane. Start prezydenta w zawodach opisał "Tygodnik Podhalański", a na Twitterze wybuchła prawdziwa burza. Politycy opozycji nie zostawili na Andrzeju Dudzie suchej nitki.

NIE PRZEGAP: Prezydent Duda w siódmym niebie! Już pomyka po stoku! MAMY ZDJĘCIA

 - Jednego naszej głowie państwa odmówić nie można - konsekwencji. Ponoć w weekend, w środku kolejnej fali zachorowań, pan Duda wybiera się... na narty. Brawo! - napisał na Twitterze Marek Belka. - Trzymamy kciuki Panie Prezydencie - skwitował Bartosz Arłukowicz. - W zmieniającym się przez pandemię Świecie, jedno jest niezmienne. #PAD i #narty - napisała Katarzyna Lubnauer.

Sedno Sprawy - Janusz Korwin-Mikke
Najnowsze