Mąż Kwaśniewskiej udostępnił filmik. „Nie chcieliśmy was denerwować...”. Oto prawda

2020-12-31 13:58
Ola Kwaśniewska z mężem Kubą Badachem
Autor: AKPA Ola Kwaśniewska z mężem Kubą Badachem

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach tworzą jedno z najbardziej zgodnych i lubianych małżeństw w przestrzeni publicznej. Para wie, jak podsycać zainteresowanie sobą, publikując w mediach społecznościowych zdjęcia, czy filmiki. Tak było i tym razem. Mąż Kwaśniewskiej udostępnił na swoim Instagramie bardzo interesujące nagranie. - Nie chcieliśmy was denerwować, ale… - słyszymy z jego ust. Jaka jest prawda?

To, że Ola Kwaśniewska jest niezłą żartownisią, wiedzieliśmy od dawna. Jednak kto by się spodziewał, że i liryczny na scenie Kuba Badach skrywa w sobie takie pokłady poczucia humoru. Para przebywa obecnie na Mazurach, gdzie Kwaśniewscy mają swą rezydencję. Podziwiając piękne okoliczności przyrody, małżonkowie postanowili udostępnić w sieci prześmiewczy filmik. - Hej, tu „Ten Kuba Badach” i „Tak Zwana Kwaśniewska” (instagramowe nicki Kwaśniewskiej i Badacha – przyp.). Nie chcieliśmy was denerwować przed końcem roku, ale też wylądowaliśmy na Zanzibarze. Po prostu pogoda się popsuła chwilowo – nabijał się zięć byłego prezydenta, nawiązując zapewne do faktu, iż polscy celebryci zalali media społecznościowe zdjęciami z afrykańskiej wyspy. Zanzibar przeżywa renesans, gdyż do przyjazdu tam nie jest potrzebne wykonanie testu. - Klimę mamy w naszym bungalowie ustawioną, tak przymroziło, że musieliśmy kurteczki włożyć, ale od jutra już lampa. Dziś zachód słońca na plaży. Pozdrawiamy was ze słonecznego Zanzi. My, tak zwani Kwaśdachowie – zakończył. I co tu się dziwić, że internauci ich kochają.

NIE PRZEGAP: Tak pracuje Kinga Duda. Ważne spotkanie na koniec roku

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach
Autor: Screen/Instagram
Przepowiednie na rok 2021! Czy czeka nas apokalipsa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE