Ola Kwaśniewska zupełnie ODMIENIONA! Jest nie do poznania. Co za DEKOLT!

2020-11-27 7:47
Ola Kwaśniewska
Autor: AKPA

Ola Kwaśniewska to jedyna córka byłej pary prezydenckiej, Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Jej ojciec był prezydentem, gdy Ola miała kilkanaście lat. Gdy Kwaśniewski zaczynał pierwszą kadencję jego córka miała zaledwie 14 lat, dorastała więc na oczach Polaków. Najwyraźniej naszło ją na wspomnienia, bo Kwaśniewska pokazała stare zdjęcie, na którym jest nie do poznania! Nie przypomina siebie, a do tego... pozuje na nim w sukni odsłaniającej dekolt.

Ola Kwaśniewska za kilkanaście tygodni skończy 40 lat. Gdy była prezydencką córką i mieszkała z rodzicami Jolantą i Aleksandrem Kwaśniewskimi w Pałacu Prezydenckim, była dzieckiem. Kiedy jej tata został głową państwa, Ola miała zaledwie 14 lat. Rodzice bardzo strzegli prywatności jedynej córki, jednak bywało, że zabierali ją na salony. Tak było choćby w 1996, gdy do Polski przyleciała królowa Elżbieta, która chciała poznać młodziutką prezydentównę: -  Pewnego dnia odrabiałam pracę domową. W Pałacu gościła królowa Elżbieta. Za moją ścianą na balkonie grała orkiestra, a kolacja była piętro niżej w Sali Kolumnowej. Trochę mi to przeszkadzało, bo nie mogłam się skupić. Po czym dzwoni telefon na moim biurku, że królowa chce mnie poznać. Ja mam 14 czy 15 lat i umieram. Myślę sobie: Jezu! Co ja mam na siebie włożyć, żeby mamie nie było wstyd. To była moja główna myśl, żeby mama się nie wstydziła – wspominała tamto wydarzenie kilka lat temu w rozmowie z Plotkiem Kwaśniewska.

CZYTAJ >>> Jolanta Kwaśniewska ujawniła prawdę o swoim małżeństwie. Brutalna szczerość

Jednak, gdy Ola była już dorosła sprawy nabrały rozpędu i młoda dama była zapraszana na wielkie imprezy. Właśnie wspomnieniem z takiej uroczystości pochwaliła się sama Ola. Kwaśniewską wzięło na wspomnienia, wygrzebała stary wycinek z zagranicznej gazety, który zawierał jej wspólne zdjęcie z Barbarą Berlusconi, córką byłego premiera Włoch. 

Wielki bal młodziutkiej Kwaśniewskiej

Co to była za impreza? Jak wynika z opisu, który widnieje pod zdjęciem, był to  Paris Crillon Ball. Wydarzenie, na którym bawiły młode damy. Bal miał miejsce w 2001 roku, Ola Kwaśniewska miała wtedy 20 lat! Na bal, w czasie którego młode kobiety były wprowadzane do towarzystwa, Kwaśniewska założyła elegancką, wieczorową kreację: niebieską suknię na ramiączkach, ozdobioną błyskotkami i... mocno odsłaniającą dekolt! Wtedy Kwaśniewska była młodziutką dziewczyną, dziś już tak nie wygląda, zdecydowanie wyszczuplała od tego czasu i wydoroślała. 

SPRAWDŹ >>> Jaruzelska w młodości była PRAWDZIWĄ pięknością! Miała figurę miss. Wielkie WOW! [ZOBACZ]

Zupełnie ODMIENIONA Ola Kwaśniewska!
Autor: Screen/Instagram Ola Kwaśniewska Aleksandra Kwaśniewska z Barbarą Berlusconi
Czy premier jest "MIĘKISZONEM"? "Będzie dobrze" Adama Federa, odc.162
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE