Olejnik ma dość! Postanowiła stanowczo odpowiedzieć: "Jest to OSZUSTWO". Miarka się przebrała

2021-01-11 19:16 jot
Tak mieszka Monika Olejnik
Autor: Monika Olejnik/Instagram Tak mieszka Monika Olejnik

Monika Olejnik należy do grona najbardziej znanych dziennikarek, która od lat zajmuje ważne miejsce w medialnym świecie. Potrafi docisnąć swoich gości pytaniami tak, że zawsze muszą odpowiedzieć, bo Olejnik nie boi się stawiać nawet trudnych pytań. Niestety, dziennikarka padła ofiarą oszustwa. Postanowiła zabrać głos, bo miarka się przebrała. Sprawa jest poważna.

Monika Olejnik to jedna z najbardziej cenionych dziennikarek w Polsce. Jej programu są znane, a o wywiadach, które prowadzi jest głośno. Monika Olejnik postanowiła zabrać głos w bardzo ważnej sprawie. Musiała to zrobić po raz kolejny, stanowczo przekazać to, co sądzi o przykrej sytuacji, jakiej padła ofiarą. Chodzi o wykorzystanie bezprawnie jej imienia nazwiska i wizerunku do reklamy jakiegoś preparatu, z czym dziennikarka nie ma absolutnie nic wspólnego. Do tego w sieci krąży fałszywy wywiad z gwiazdą dziennikarstwa. Olejnik postanowiła zareagować, bo dostaje wiele pytań w tej sprawie. Dziennikarka zaapelowała do fanów, by nie dali się nabrać: - W mediach społecznościowych ukazują się nieuczciwe reklamy preparatu, wykorzystujące BEZPRAWNIE moje imię i nazwisko, mój wizerunek oraz zawierające fałszywy wywiad, którego nigdy nie udzieliłam! Jest to OSZUSTWO, dlatego proszę NIE DAJCIE SIĘ WYKORZYSTYWAĆ NIEUCZCIWYM LUDZIOM - napisała na Facebooku. 

DOWIEDZ SIĘ>>>Olejnik postanowiła zareagować. W końcu to z siebie WYRZUCIŁA! Tragiczne wydarzenia w tle

Olejnik ma dość! Postanowiła stanowczo odpowiedzieć: "Jest to OSZUSTWO". Miarka się przebrała

Olejnik dodała, że wzięła sprawy w swoje ręce, i już zgłosiła oszustwo tam, gdzie trzeba: - Podjęłam już stosowne działania prawne, aby autorzy kłamstw zostali ukarani. Nie pozwólmy zarabiać nieuczciwym ludziom! Kolejne osoby publiczne, w tym ja - jesteśmy oszukiwani! Co ciekawe to nie pierwszy raz, gdy Olejnik postanowiła zawalczyć. Już na koniec grudnia przyznała, że doszło to oszustwa i wykorzystania jej wizerunku. Najwyraźniej wiele osób nadal uważa, że Olejnik ma coś wspólnego z reklamą, dlatego dziennikarka znów musiała zareagować. 

CZYTAJ>>>Pawłowicz jadła sałatkę w Sejmie. Po latach wyszło na jaw, co się tam faktycznie działo! Będziecie w szoku

Olejnik ma dość! Postanowiła stanowczo odpowiedzieć: "Jest to OSZUSTWO"
Najnowsze
KOMENTARZE